jakie klocki?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
radosna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:27 pm

jakie klocki?

Post autor: radosna »

Jakie klocki można kupić ośmioletniemu chłopcu? Co jest teraz na topie? Czy rozglądać się za czymś oryginalnym czy lepiej postawić na dobre, sprawdzone Lego? Zupełnie nie wiem co wybrać, a wiem że chłopiec chciałby dostać właśnie klocki. Podpowiedzcie mi, może macie synów w podobnym wieku i będziecie wiedzieli co najlepiej kupić :) Ja się za bardzo nie znam na takich zabawkach :)
Pan Strach
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: jakie klocki?

Post autor: Ewa G. »

A może warto wybrać coś z zestawów prezentowanych na stronie https://cobi.pl/klocki/ ? Różnorodne modele składające się z większej lub mniejszej ilości elementów, które po złożeniu tworzą wierne kopie znanych statków, samolotów, samochodów, czołgów, fortec itp. Do tego figurki żołnierzy i kierowców i cała masa historycznej wiedzy. Zestawy idealne do zabawy, ale też jako piękne eksponaty.
ODPOWIEDZ