Jakiej wielkości taras polecacie?

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Jakiej wielkości taras polecacie?

Post autor: niewazne »

Witam, jakiej wielkosci polecacie zrobić taras? Tak żeby można było wygodnie usiąść i zapalić grila 😀 mile widziane zdj Waszych
Pan Strach
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Jakiej wielkości taras polecacie?

Post autor: Onstek »

Wielkość tarasu nie ma takiego znaczenia jak zadaszenie.
Jeżeli masz taras od południa to pomyśl nad sporym zadaszeniem.
Mamy taras 7x8 z czego zadaszony jest tylko 3.5m.
Jak słońce w czerwcu i lipcu jest wysoko to można posiedzieć po południu, ale jak jest coraz niżej to grzeje do samego końca, nie ma kawałka cienia.

Polecam co najmniej 4m.
A jak możecie to i 6.
Na słońce zawsze można wyjść na trawnik.
Zależy też od wysokości.
Im wyżej tym większe zadaszenie

Poza tym polecam zaopatrzyć się w wygodne meble ogrodowe, w ostatnim czasie widziałem promocję na krzesła ogrodowe w Focus Garden.

U mnie taki:
Obrazek
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jakiej wielkości taras polecacie?

Post autor: duser »

Na taras ja ci polecam tutaj https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-6-osobowe zamówić meble dla sześciu osób. Są to meble wysokiej jakości, stylowe, wielu klientów się na nie decydowało i są zadowoleni z zakupu.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Jakiej wielkości taras polecacie?

Post autor: asieczek »

40 metrów kw będzie optymalny nie za mały nie za duży, ale jesli mniej to na pewno nie mniej niz 30 ponizej tego nie ma sensu
ODPOWIEDZ