Jak umeblować biuro?

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Jak umeblować biuro?

Post autor: Aleksandra »

Jak profesjonalnie, ale i bez typowego czasem dla Polaków "nadęcia" umeblować biuro?
Na stronach http://www.forte.com.pl/pl trafiłam na takie fajne całkiem propozycje razem z rzutami różnych pomysłów co do kolorystyki, ustawienia biurek i regałów, mebli do przechowywania segregatorów itd, i wstępnie jestem zorientowana, czego chcę,
ale chetnie zasięgnę i waszych pomysłów.

:?: Co jest w biurze trendy?
Pan Strach
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Jak umeblować biuro?

Post autor: Bart20 »

Czym bardziej proste biuro i meble, tym lepiej. Moim zdaniem nie ma co w tym wypadku kombinować, i pójść za ogólnym fasonem :)
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Jak umeblować biuro?

Post autor: yettie »

Najważniejszą rzeczą w biurze jest chyba biurko. Stoły biurkowe i biurka można kupić w http://www.brw.com.pl/biurka_stoly_biurowe/ . Wybór jest naprawdę duży, dostępne są również biurka z litego drewna.
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Jak umeblować biuro?

Post autor: todayistonight »

Ja też myślę, że najlepiej postawić na prostotę. Ewentualnie dodać jeden mocniejszy, charakterystyczny akcent, żeby ocieplić nieco pomieszczenie i bardziej je spersonalizować.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Jak umeblować biuro?

Post autor: Zbig55 »

Wziąłbym pod uwagę, przy meblowaniu biura kwestię ewentualnego przyjmowania, kontrahentów, klientów, czy tylko miejsce pracy.
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Jak umeblować biuro?

Post autor: Mokana »

Zbig55 pisze:Wziąłbym pod uwagę, przy meblowaniu biura kwestię ewentualnego przyjmowania, kontrahentów, klientów, czy tylko miejsce pracy.
Także myślę, że na to w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę. Jeśli ma to być miejsce, gdzie będą przychodzić potencjalni klienci to wystrój powinien być wzbogacony jakimiś elementami podkreślającymi działalność firmy. Można np. wyeksponować ważne rzeczy w takiej gablocie szklanej: http://gabloty.pl/prod,386,gablota%20cz ... zafka.htmlEwentualnie jeśli firma posiada jakieś dyplomy, ukończone kursy, wyróżnienia itp. można je ładnie wyeksponować w ramce zatrzakowej (tu przykład ramki: http://gabloty.pl/prod,595,tablica%20-% ... skowa.html ) Nie należy jednak przesadzać i wszystko dopasować do siebie, aby ładnie się prezentowało.
Na stronie gabloty.pl znajdziesz wyposażenie sklepu jak gabloty, lady, regały, stoiska handlowe, oraz akcesoria sklepowe.
kitel12
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 22, 2016 11:33 am

Re: Jak umeblować biuro?

Post autor: kitel12 »

A jakie macie pomysły na otwarte biuro? Widziałam ostatnio fantastyczne budki telefoniczne, w których na spokojnie można przeprowadzać rozmowy telefoniczne. Bardzo podoba mi się też ich design. Co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
MałaMo
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 25, 2016 7:17 pm

Re: Jak umeblować biuro?

Post autor: MałaMo »

Może ktoś podać jakieś inspirujące linki? Jestem w trakcie urządzania biura i już brak mi inwencji twórczej, musze się zainspirować.
Nie wygrasz, dopóki nie nauczysz się przegrywać.
Super-Sofa
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 18, 2016 5:50 pm

Re: Jak umeblować biuro?

Post autor: Super-Sofa »

Urządzając domowe biuro nie zapominajmy także o wygodnym miejscu do relaksu. Fotel to idealny mebel do wypoczynku w ciągu dnia, który może stać się efektownym dodatkiem do każdego wnętrza. Polecamy bardzo wygodny fotel Hollywood - można oprzeć głowę o zagłówek i rozprostować nogi na praktycznym, rozkładanym podnóżku. Jeszcze tylko ulubiona herbata i można się relaksować.
Szeroki wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie na <admin zaleca lekturę regulaminu> z pewnością pozwoli na znalezienie wymarzonego fotela.
stobejczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 20, 2013 9:42 pm

Re: Jak umeblować biuro?

Post autor: stobejczyk »

Gromadę interesujących pomysłów dotyczących wyposażenia biura znalazłam w firmie zaopatrującej biura od lat nie tylko w Polsce AJProdukkty. Mnie osobiście najbardziej spodobały się fotele biurowe 24 godzinne. Są naszpikowane ciekawymi patentami, żeby tylko wygodnie siedzieć przy biurku.
ODPOWIEDZ