Gdzie kupić duże donice do domu?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kaka2
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:50 am

Gdzie kupić duże donice do domu?

Post autor: kaka2 »

Witam wszystkich,
zakładam nowy temat ponieważ nie mogę znaleźć żadnego z temat doniczek. Potrzebuję dużą donicę do salonu na podłogę, najlepiej w kolorze białym albo jakaś jasna. Pomyślałam że duży kwiat w jakiejś ozdobnej donicy byłby idealny żeby trochę urozmaicić wnętrze. Nie wiem tylko gdzie takie coś mogę kupić bo nie mogę znaleźć takich większych.
Pan Strach
kaka2
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:50 am

Re: Gdzie kupić duże donice do domu?

Post autor: kaka2 »

Widzę brak zainteresowania tematem ale jeśli ktoś by szukał to kilka znalazłam i w końcu zdecydowałam się na białą donicę w sklepie fajnedonice Teraz czekam, ciekawe jak będzie wyglądała na żywo bo dopiero zamówiłam, zdjęcia super.
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Gdzie kupić duże donice do domu?

Post autor: Damian »

Dobrze to wygląda, daj znać jak sprawują się na żywo :) - myślę że to był dobry zakup dla Ciebie
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Gdzie kupić duże donice do domu?

Post autor: Zuzzanna »

w marketach budowlanych sa chyba najtaniej, choc nie jestem pewna, ja w każdym razie tam kupiłam duże ogrodowe donice
ODPOWIEDZ