Czarne okna czy ktoś takie ma?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Czarne okna czy ktoś takie ma?

Post autor: niewazne »

Czy ktoś z was ma czarne okna że strukturą ?! Wszędzie antracyt a mi się spodobały czarne
Pan Strach
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Czarne okna czy ktoś takie ma?

Post autor: Karmina »

Mam czarne ze strukturą a'la piaskowany metal i jestem po ich pierwszym, pobudowlanym myciu i jestem mile zaskoczona Dodatkowo firma, od której kupiliśmy okna poleciła mi prosty środek na doczyszczenie najbardziej uporczywych zabrudzeń i nie mogę się doczekać, aż wpadnę i zrobię błysk ;)

Ogonlie musisz sama zastanowić się czy Ci się to podoba. Mi się podobają i dlatego się na nie zdecydowałam.
https://oknaprim.pl/porady/ciemne-ramy- ... obojetnie/

Na stronie jest sporo inspiracji.
Obrazek
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Czarne okna czy ktoś takie ma?

Post autor: Bari21 »

Nie mam takich okien, ale właśnie takie planuje i szukałam już firm, które mogą mi takie zaoferować. W ofercie Drutex takie znalazłam. W dodatku firma dale mnóstwo możliwości modyfikacji okien. Ja na przykład myślę dodatkowo o szybie antywłamaniowej :)
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Czarne okna czy ktoś takie ma?

Post autor: zaderka »

To bardzo fajne okna a ten kolor jest teraz dość popularny. Przy wyborze producenta najlepiej kierować się dobrą izolacją termiczną ale wiadomo że wygląd też nie jest bez znaczenia, poza tym solidne tez powinny być a ludzie mówią że okna wiśniowski takie właśnie są
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Czarne okna czy ktoś takie ma?

Post autor: duser »

Myślę, że jeśli chodzi o okna, to warto przyjrzeć się ofercie: https://cels.pl/okna/pcv/ . Ta ma spory ich wybór, ale najważniejsze jest to, że mają bardzo dobrą jakość i są szczelne. Dzięki temu na pewno będą dobrze zatrzymywać ciepło w domu i chronić przed zimnem. Polecam
ODPOWIEDZ