Przeprowadzka

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
sajana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:58 am

Przeprowadzka

Post autor: sajana »

Powiedzcie mi proszę komu w Krakowie można powierzyć przeprowadzkę z Krakowa do Warszawy? Czy możecie polecić jakąś firmę przeprowadzkową?
Pan Strach
Ciechanowska
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:43 am

Re: Przeprowadzka

Post autor: Ciechanowska »

Pewnie w krakowskich ogłoszeniach przeprowadzkowych znajdziesz nie jedno ogłoszenie firm transportowych zajmujących się przeprowadzkami. Nie wiem ile z nich zajmuje się przeprowadzkami między miastami dość odległymi od siebie. Ze swojej strony mogę Ci polecić Warstransport https://warstransport.pl Zajmują się przeprowadzkami i utylizacją. U nas bardzo się sprawdzili, bo nie tylko sprawnie wszystko spakowali i rozpakowali, to zajęli się likwidacją starej piwnicy po dziadkach.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Przeprowadzka

Post autor: asieczek »

no to grubszy temat bo nie każdy ci tak daleko pojedzie moze jakies taxi bagażowe? albo wynajmij traffica z ubera i sama jedź
stokłosa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 7:08 am

Re: Przeprowadzka

Post autor: stokłosa »

Myślę że jeśli chodzi o przeprowadzki warszawa to lepiej postawić na profesjonalistów i firmę która całą przeprowadzką zajmie się za nas, wtedy wszystko przebiega szybko i bez stresu
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Przeprowadzka

Post autor: Bari21 »

Sprawę z przeprowadzką może znacznie ułatwić i przyspieszyć pomoc firmy przeprowadzkowej. Pod adresem: https://www.warszawaprzeprowadzki.pl udało mi się znaleźć ofertę takiej firmy. Znajdziesz tutaj też sporo porad, które w tym czasie mogą okazać się pomocne.
ODPOWIEDZ