Gdzie kupujecie dekoracje do mieszkania

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Gdzie kupujecie dekoracje do mieszkania

Post autor: Winietka »

Cześć,
Czy kupowaliście jakieś fajne rzeczy do domu np. Lampkę, stolik kawowy, kufer na poduszki w sklepach typu allegro?
Może macie coś co Wam się sprawdziło i polecacie?
Widzialam już bardzo fajne lampki w komentarzach i zastanawiałam się czy warto kupić coś jeszcze
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Gdzie kupujecie dekoracje do mieszkania

Post autor: niewazne »

Wszystko kupuje na allegro, do domu, dla dziecka, dla psa, dla siebie, wszystko dużo tańsze, a co nie pasuje do 14 dni można zwrócić. Trzeba tylko przed zakupem przeczytać komentarze żeby wiedzieć czy nie było problemów ze sprzedającym.

Są jednak rzeczy których nie mogę dostać na allegro i których szukam w sklepach internetowych. Ostatnio kupowałam w taki sposob elegancki obraz do mieszkania:
https://obrazysztuki.pl/product-category/loft/

Zamawiałam na tej stronie.
zwierzak
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:09 pm

Re: Gdzie kupujecie dekoracje do mieszkania

Post autor: zwierzak »

W moim domu jest bardzo dużo ram, ramek i antyram na ścianach od Galerii Ram https://galeriaram.pl/oferta/
Ich oferta jest na prawdę imponująca,można sobie wybrać ramy,pasujące do wystroju wnętrza,w które ja akurat oprawiłam rysunki swoich dzieci. Sprawiają one ,że całe mieszkanie jest przytulne i rodzinne.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Gdzie kupujecie dekoracje do mieszkania

Post autor: asieczek »

Wnętrze biura nie musi być zachowawcze, wręcz sterylne. Mam wrażenie, że na dłuższą metę to źle świadczy o firmie. W poczekalni oczywiście możemy być z wystrojem ostrożni jednak w pomieszczeniach socjalnych jak kuchnia i jadalnia warto dodać element jak na przykład neon https://alltodesign.pl/kategoria-produktu/neony/ Żeby pracownicy poczuli się luźniej, wtedy takie miejsce sprzyja również integracji zespołu.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Gdzie kupujecie dekoracje do mieszkania

Post autor: foxi11 »

W naszych domach i mieszkaniach mamy dość sporą ilość różnych elementów wykonanych z metalu. Ich żywotność zależeć będzie od dobrego zabezpieczenia antykorozyjnego. Potrzebna wam z pewnością będzie antykorozyjna farba do rdzy , którą należy zastosować jeszcze przed farbą zewnętrzną.
ODPOWIEDZ