Jakie tanie rolety na okna

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Jakie tanie rolety na okna

Post autor: Onstek »

Jakie macie rozwiązanie w domu jeśli chwilowo nie stać Was na drogie rolety? Mamy dużo okien w domu i po remoncie chwilowy brak budżetu natomiast poodsłaniane okna zaczynają grać mi na nerwach. Nie jesteśmy też zwolennikami firan... moze kupowaliście jakieś rolety do samodzielnego montażu i wyszły ładnie? Firmy cenią się za 6 okien około 7tys....
Pan Strach
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Jakie tanie rolety na okna

Post autor: Karmina »

O rety co to za ceny?! Ja w grudniu zakładałam na trzy podwójne okna rolety plus dwa wąskie plus 5 moskitier okiennych i jedna moskitierę balkonową i cena łącznie nie przekroczyła 2 tys... Może akurat trafiłaś na takie firmy które się cenią. Ja z doświadczenia powiem że nie chciałam właśnie zakładać wszędzie rolet ze względu na dodatkowe koszta i na kilku oknach mam takie tańsze ;)

Od siebie polecam stronę:
https://sklep.voppi.eu/kategoria/rolety/

Możesz zamówić tutaj rolety w naprawdę dobrych cenach.
ODPOWIEDZ