Podróż autem

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Podróż autem

Post autor: Fifi34 »

Hej, niedługo zamierzam zafundować rodzinie wakacje po Polsce i szukam dobrego auta. Raczej w grę wchodzi wypożyczalnia niż zakup. Co możecie mi polecić w Legionowie? Ja trafiłam na nich https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia- ... legionowo/. Czytałam, że auto można zwrócić w dowolnym punkcie w Polsce, co jest dużym ułatwieniem. Poza tym ceny są niskie. Macie jakieś inne propozycje?
Pan Strach
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Podróż autem

Post autor: malwa »

Podpowiem Ci że Wypożyczalnia samochodów Warszawa ma bardzo dobre warunki wynajmu, możesz też zarezerwować tam auto online, podstawią Ci je za darmo na dworzec czy lotnisko, nie ma też ograniczenia kilometrów więc jeździsz ile chcesz bez stresu
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Podróż autem

Post autor: Anita »

Planując tą podróż z dzieckiem pamiętaj o zapewnieniu mu bezpiecznej i komfortowej jazdy. W przypadku starszaków z grupy wiekowe 5-12 lat fotelik możesz zastąpić alternatywnym rozwiązaniem jakim jest Smar Kid Belt. Urządzenie to jest łatwe w transporcie bo waży niewiele i ma niewielkie wymiary, a montaż w aucie zajmuje dosłownie chwile więc idealnie nadaje się na wakacyjne eskapady wypożyczonym autem.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Podróż autem

Post autor: scesny »

Anita pisze: wt maja 09, 2023 7:05 pm Planując tą podróż z dzieckiem pamiętaj o zapewnieniu mu bezpiecznej i komfortowej jazdy. W przypadku starszaków z grupy wiekowe 5-12 lat fotelik możesz zastąpić alternatywnym rozwiązaniem jakim jest Smar Kid Belt. Urządzenie to jest łatwe w transporcie bo waży niewiele i ma niewielkie wymiary, a montaż w aucie zajmuje dosłownie chwile więc idealnie nadaje się na wakacyjne eskapady wypożyczonym autem.
Dokładnie. Smart Kid Belt jest po prostu fajnym produktem. byle nie te działania konkurencji, to byłoby całkiem dobrze. Bo przecież nawet w testach wypada ok.
Inia15
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:46 pm

Re: Podróż autem

Post autor: Inia15 »

scesny pisze: śr maja 24, 2023 1:43 pm Dokładnie. Smart Kid Belt jest po prostu fajnym produktem. byle nie te działania konkurencji, to byłoby całkiem dobrze. Bo przecież nawet w testach wypada ok.
Od samego początku źle przyjęto w branży tą alternatywę do fotelika pomimo, że ma tak jak i inne urządzenia z branży w tym foteliki homologację europejską. Aktualnie sama komisja europejska nieźle namieszała o czy można przeczytać w artykule https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/jak- ... zu-dzieci/. Mam nadzieję, ze raz na zawsze zostanie to wszystko odkręcone, a SKB pozostanie z nami i ułatwi podróżowanie z dziećmi po całej Unii.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Podróż autem

Post autor: asieczek »

Czy ktoś korzystał z usług https://gruszkapomocdrogowa.pl Zastanawiam się jakie jest wasze zdanie na ich temat. Ogólnie, na co zwracać uwage jeśli sukam pomocy drogowej?
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Podróż autem

Post autor: Bari21 »

Od jakiegoś czasu marzę o podróżach camperem i nie ukrywam, że poszukuję nowoczesnych rozwiązań w tej kwestii. Dzięki temu zwróciłam uwagę na ofertę azar4 . Firma posiada camper terenowy montowany na pickupa. Całkiem fajna propozycja, jeśli dużo podróżujemy i lubimy podróże na własną rękę. A camper terenowy na różne podróże może się przydać.
ODPOWIEDZ