Jakie dodatki do kolorowej poscieli?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Tynka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 14, 2022 6:18 am

Jakie dodatki do kolorowej poscieli?

Post autor: Tynka »

Jakie dodatki do kolorowej poscieli?
Co ciekawego wybralibyście, że tak zachować ładną spójność w sypialni, wizualną?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Re: Jakie dodatki do kolorowej poscieli?

Post autor: Gagarinka »

Tynka pisze: pt lis 11, 2022 10:19 am Jakie dodatki do kolorowej poscieli?
Co ciekawego wybralibyście, że tak zachować ładną spójność w sypialni, wizualną?
Tak szczerze, to ja, jak kupowałam sobie pościel kolorowa to właśnie po to, żeby ożywić sypialnię w już dobranych kolorach i dodatkach, więc nawet nie potrzebowałam żadnych innych dekoracji do tego.
Może zrób tak, że najpierw aranżuj sypialnię, a dopiero potem przegląd sklepów typu https://polskiekoldry.pl/sypialnia/posc ... -kolorowa/ i wybór pościeli, która się do tej całości ładnie dopasuje?
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jakie dodatki do kolorowej poscieli?

Post autor: duser »

Dodatki do pościeli? Jakieś poduszki?


__
Okresowa kontrola administracyjna. Link usunięty - naruszenie regulaminu.
Prosimy nie umieszczać odnośników w każdym kolejnym poście.
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Jakie dodatki do kolorowej poscieli?

Post autor: Ewa G. »

Zazwyczaj to kolor pościeli dobierałam do pozostałych elementów wystroju wnętrz takich jak zasłony, dywan, poduszki... ale jeśli miałabym iść w drugą stronę to pewnie byłyby to sezonowe ozdoby - tj. wazon z kwiatami, świeci z suszkami/muszlami, może jakiś plakat lub obrazek, bądź ramki na zdjęcia. Świetne przykłady tego jak mogłaby wyglądać funkcjonalna i stylowa sypialnia na poddaszu https://www.meblewojcik.com.pl/blog/por ... e,131.html znajdziecie w powyższym poradniku. Jak widać wszystkie elementy są tutaj doskonale ze sobą skomponowane.
ODPOWIEDZ