Prezenty świąteczne

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Prezenty świąteczne

Post autor: niewazne »

Jakie macie pomysły na prezenty świateczne? Co odpowiadacie gdy ktoś się Was pyta co Wam podarować z tej okazji?
Pan Strach
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Prezenty świąteczne

Post autor: Karmina »

Ogólnie wszystko co sama bym sobie i tak kupiła znajduje się na mojej liście prezentów nie tylko świątecznych. Pod choinkę dostanę 2 mega ważne dla mnie książki, a na dzień kobiet w tym roku sama osobiście byłam kupić sobie nową patelnię - prezentem chyba było to, że mąż pojechał ze mną do Ikei ;) Zastanawiałam się rownież nad dzbankiem ceramicznym z Bolesławca:
https://andyceramika.pl/dzbanki
Bardzo mi się podobają taka ręcznie malowana ceramika:
Obrazek
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Prezenty świąteczne

Post autor: kapitalna »

Jeśli to ma być prezent dla miłośnika kuchni lub zdrowego odżywiania to kuvings wyciskarki będą dobrym pomysłem na prezent. Ja w każdym razie byłabym przeszczęśliwa gdybym taki sprzęt dostała pod choinkę :)
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Prezenty świąteczne

Post autor: asieczek »

jeśli właśnie takich rzeczy szukasz to rzuć okiem na ofertę sklepu internetowego femi mają naprawdę szeroką ofertę takich produktów i rozsądne ceny. Według mnie online jest znacznie łatwiej zamówić niż szukać stacjonarnego sklepu :)
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Prezenty świąteczne

Post autor: dzoana »

A czy wiesz może, czym ta osoba się interesuje? Jeśli jest fanem gier, seriali czy filmów to może jakiś gadżet z tym związany? Na przykład mi osobiście spodobały się dune gadżety: https://pixel-shop.pl/dune . Na pewno każdemu fanowi wpadną w oko.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Prezenty świąteczne

Post autor: foxi11 »

Rzeczywiście Święta już niebawem, więc jeśli tylko macie możliwości to zajmijcie się poszukiwaniem prezentów - to ostatni dzwonek na takie działanie. Dzieci zbyt mała się ruszają, nie uważacie tak? Warto więc kupić prezent taki jak hulajnoga dla dziewczynek , ty samym zmuszając je do zabawy na powietrzu. To bardzo dobry wybór, tak uważam.
ODPOWIEDZ