Pomysł na łazienkę

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Pomysł na łazienkę

Post autor: Onstek »

Mamy takie pomieszczenie , ma być tu łazienka ale jak ??? Ratunku kompletnie nie mamy pomysłu .
Obrazek
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Pomysł na łazienkę

Post autor: niewazne »

Sporo miejsca. Pod oknem fajna wanna obok pralki toaleta podwieszana. Nad pralka duży blat na blacie Umywalka. Nad blatem duże lustro. Na drugiej stronie fajny wiszący kaloryfer. Może się jeszcze zmieści kosz na brudną bieliznę. Pod blatem gdzie umiejscowiona umywalka zmieści się szafka z szufladą. W szufladzie może być kosz na brudną bieliznę, ale to już inny temat. Ściany -zabudować rury, można położyć kafle gres....kto co lubi. Biała łazienka optycznie powiększa się. Wanna może też pasować po prawej stronie pod oknem, a toaleta na wprost. Wszystko zależy od wymiarów. Można zrobić toaletę umywalkę i pralkę na wprost w jednym ciągu . Duży blat nad pralką i Umywalka. Prysznic tam gdzie teraz pralka . Wszystko zależy co chcecie i jakie są wymiary. Co się zmieści.
Jeśli szukasz dobrej jakości ceramiki oraz armatury polecam firmę Rea:
https://lazienka-rea.com.pl/umywalka-na ... -gold.html

Ma świetne wzory - szczególnie umywalek.
Obrazek
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Pomysł na łazienkę

Post autor: duser »

Myślę, że to pomieszczenie ma duży potencjał, ale musisz wiedzieć, jak je zaaranżować, żeby wyglądało ładnie i z klasą. Ja mogę ci doradzić, żebyś zwrócił uwagę na baterie łazienkowe, bo to również jest bardzo ważny element łazienki. Polecam ci ciekawy artykuł https://www.modowostylowo.pl/life/intry ... dowac.html , który mam nadzieje, że pomoże ci zdecydować jaką baterie wybrać.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Pomysł na łazienkę

Post autor: Fifi34 »

Najlepiej sprawdź co jest aktualnie na rynku. Wybierz swoje ulubione elementy i zestaw je w całość. Rzuć okiem np. na sklep Porcelanico. Oni zawsze mają duży wybór. Teraz modne są kabiny walk in, baterie umywalkowe stojące w różnych kolorach, podwieszane sedesy itp. Myślę, że takie nowoczesne rozwiązania są teraz na czasie i warto je mieć u siebie.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Pomysł na łazienkę

Post autor: Jolanta »

Urządzając łazienkę warto przejrzeć sklepy z elementami wyposażenia, Może wpadniemy wtedy na ciekawe pomysły. Przykładem mogą być chociażby narożne, materiałowe czy składane kosze na pranie https://shoperly.pl/pl/menu/kosze-na-pranie-274.html zapewniające dużą oszczędność miejsca i będące jednocześnie interesującą dekoracją.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Pomysł na łazienkę

Post autor: arnika »

Bez dobrego fachowca raczej nie zrobimy remontu czy wykończenia łazienki. Dlatego polecam zapoznać się, co w ofercie ma hydraulik, usługi hydrauliczne BiuroSerwis Warszawa: <edit by admin: naruszenie regulaminu> . Na pewno będziecie zadowoleni.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Pomysł na łazienkę

Post autor: foxi11 »

Jak waszym zdaniem powinna wyglądać łazienka? Myślę ,że możemy wypowiadać się jedynie co do jej wyposażenia a i to jest kontrowersyjne, bo każda z nas chce innego wyposażenia łazienki. Co zrobić jeśli łazienkę mamy małą? - jaka powinna być kolorystyka małej łazienki ?Jestem zdania ,że taka łazienka powinn być pomalowana w jasnych i nieagresywnych kolorach - ale to tylko mój punkt widzenia.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Pomysł na łazienkę

Post autor: Leosia »

Moim zdaniem ile osób tyle będzie pomysłów na łazienkę. Najważniejszą kwestią jest to aby nasza łazienka była funkcjonalna. Jedną z rzeczy, jaką koniecznie należy w niej mieć to przepływowe podgrzewacze wody , które przygotowują ciepłą wodę użytkową dla potrzeb mieszkańców domu. Warto teżznać ilość wody jaka potrzebna jest dla waszej rodziny by wybrać odpowiedni model podgrzewacza.
ODPOWIEDZ