Moda - co was najbardziej interesuje?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Hyorin »

Teraz już nie ma takiego problemu z kupowaniem dużych ubrań jak kiedyś. Sporo jest sklepów internetowych, w których można zamówić takie ubrania.
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: designerka »

W sumie to ja ostatnio często noszę sukienki. Jest tak ciepło, że nic innego się nie nadaje. Kupuję sobie nowe co jakiś czas. Jeśli szukałybyście koktajlowych, to świetne macie tutaj: modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienki-damskie_Sukienki-koktajlowe, oczywiście także i inne fasony. W dodatku w atrakcyjnych cenach.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja szukam czasami informacji o trendach. I lubię kupować modne ubrania, które na mnie dobrze leżą.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: designerka »

Dla mnie również moda jest ważna. Staram się kupować rzeczy które są na czasie, ale też bez przesady. Muszę się w nich dobrze czuć.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

Ja najbardziej lubię kupować swetry i dżinsy, a także sukienki. Podobają mi się te bardzo dopasowane.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Hyorin »

Wyszczuplające sukienki też mogą być dopasowane. Większość osób uważa, że wyglądają one jak oversize, ale to nieprawda. Wystarczy przejrzeć takie sukienki na domodipl/odziez/odziez-damska/sukienki_opcje_fason,wyszczuplajace by przekonać się, że jest inaczej i takie fasony mogą być bardzo dobrze skrojone.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: designerka »

Oczywiście, że to nie tylko oversize. Da się znaleźć dopasowaną sukienkę, która będzie tuszowała niedoskonałości sylwetki, a podkreślała jej atuty.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

Ja od zawsze w modzie ceniłam sobie elegancję i szyk. Lubię sukienki takie jak ta: modbispl/product-pol-12235-Sukienka-damska-Gizella-I-elegancka-kreacja-na-wesele.html , która stanowi połączenie klasyki, prostoty i dobrego gustu.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: adik356 »

Mi sportowe dodatki. Ostatnio szukałam saszetki jakieś fajnej i widziałam na: supergalanteriapl/on-produkty-dla-mezczyzn/saszetki . Mają tam wiele ciekawych propozycji tego typu. Może warto poszukać ciekawych modeli, albo kupić to co jest w dobrej cenie i jakości tak jak tutaj.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: siedemosiemdwa »

Też mi się podobają sportowe dodatki. Chociaż na co dzień ubieram się w bardziej casualowym stylu.
ODPOWIEDZ