Zlew plus zmywarka

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Zlew plus zmywarka

Post autor: Onstek »

Zlew+zmywarka
1. Pokażcie swoje zlewy - macie jedna czy dwie komory? Jaki lepszy?
2. Zmywarka duża czy mała? Mamy małą,40 ale myślimy o większej (podobno bardziej praktyczna i ekonomiczna?)
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Zlew plus zmywarka

Post autor: niewazne »

Polecam zlew 1 i 1/2 komory (półtorej komory) bardzo przydatne np. Przy opkukiwaniu warzyw.... Zmywarka 60cm... U nas przy 4 osobach sprawdza się idealnie. Myje naczynia co drugi dzień przy pełnym załadowaniu... Trzrva oszczędzać wodę. Wcześniej miałam okazję używać zmywarkę 45 cm i też dawało radę ;)

Jeśli zastanawiasz się nad firmą, mogę polecić zlewozmywaki granitowe od Kuchnox. Bardzo dobra jakość wykonania w stosunku do ceny jaką musisz za taki zlewozmywak zapłacic.
Obrazek
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Zlew plus zmywarka

Post autor: duser »

Coś takiego jak wyżej bardzo mi się podoba

__
przysmaki wegetariańskie dla psów
ODPOWIEDZ