Czy dieta surowa dziala?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Czy dieta surowa dziala?

Post autor: Gagarinka »

Czy dieta surowa dziala?
Ktoś może z własnego doświadczenia taką dietę polecić albo odradzić?
Pan Strach
Tynka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 14, 2022 6:18 am

Re: Czy dieta surowa dziala?

Post autor: Tynka »

Gagarinka pisze: sob gru 10, 2022 3:26 pm Czy dieta surowa dziala?
Ktoś może z własnego doświadczenia taką dietę polecić albo odradzić?
Pewnie, że tak, o ile się je trzyma zgodnie z zasadami i nie kantuje podjadając po nocach:)
Sama dieta surowa jest tutaj https://sofra.com.pl/dieta-warzywno-owo ... i-surowej/ ciekawie opisana.
Zerknij sobie, może ci się przyda więcej takiej czysto fachowej wiedzy i informajci o tym temacie.
Ja zawsze przed odchudzaniem robię sobie dobry research wokół tematu, żeby wszystko było git.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Czy dieta surowa dziala?

Post autor: asieczek »

według mnie musisz sobie zadać pytanie czy taka dieta jest zdrowa i jak na ciebie wpłynie. Ja na twoim miejscu umówiłabym się do dietetyka albo psychodietetyka i porozmawiała o swoich potrzebach, zdrowiu i wynikach badań :)
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Czy dieta surowa dziala?

Post autor: srubka »

Nie wiem czy dieta surowa dziala.bo nie próbowałam :) Na pewno jesli chodzi o dopasowanie diety to warto to skonsultowac z dietetykiem , bo nie sposob zywienia powinien byc dopasowany indywidualnie. https://odchudzanie.medicover.pl/ tutaj sie mozna zglosic, maja zespol specjalistów wiec w tym temacie z pewnoscią dadzą wsparcie
ODPOWIEDZ