Wykończenie łazienki

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Wykończenie łazienki

Post autor: niewazne »

Mam kłopot: półeczka na wannę - taka do wypasionych kąpieli z lekturą i kawką - potrafi się zsunąć i zepsuć wieczór. Wymyśliłem, że mógłbym ją ustabilizować przy pomocy płytki, mniej więcej wielkości dłoni (bez palców), która przylgnie do ściany wanny, przyciągana przyklejonym od zewnątrz magnesem (wanna jest osłonięta panelem przednim, magnes się tam spokojnie schowa).
Tylko jeśli wezmę zwykły ocynkowany płaskownik, to to a) będzie ohydne, b) podrapie wannę.
Marzy mi się taka magnetyczna gruba folia, z jakiej się robi różne literki czy obrazki na lodówkę (lub na tablicę magnetyczną), tylko trochę grubsza i sztywniejsza. Albo owszem, stalowy płaskownik, ale zatopiony w jakimś miększym tworzywie.
I żeby to wyglądało jak część akcesorium łazienkowego, a nie stary resor kradziony ze złomowiska i to po ciemku.
Za wszelkie pomysły z góry pięknie dziękuję.
Pan Strach
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Wykończenie łazienki

Post autor: Onstek »

Z tego samego materiału dokleić od półki dwa małe elementy, które uniemożliwią przesunięcie się półki w bok. Są do kupienia takie rodzaje drewna, a jak zrobisz to ładnie, to będzie wyglądać jak oryginał. Nawet nie trzeba tego kleić, bo można nagwintować drewno i kręcić drewnianą nóżkę z tego samego rodzaju drewna - wtedy będzie to nawet demontowalne.
https://www.trapbudex.pl/frezy-z-weglikow-spiekanych/

Duże znaczenie ma wyhbór odpowiednich frezów.
Tynka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 14, 2022 6:18 am

Re: Wykończenie łazienki

Post autor: Tynka »

ooo fajne wskazówka, też skorzystam :)
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Wykończenie łazienki

Post autor: srubka »

jesli nie macie jeszcze wybranego oswietlenia, to ja moge z czystym sumieneim polecic ten sklep internetowy https://www.elampy.pl/113-lazienka :)
ODPOWIEDZ