Łazienka

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Łazienka

Post autor: Leosia »

Rzeczywiście jest tak ,że wiele prac w domu mąż wykonuje we własnym zakresie. Są jednak prace, do których trzeba wezwać fachowca. Nie mamy z tym problemu bo brat męża ma firmę budowlaną więc częstp wykonuje bardziej skomplikowane roboty budowlane. Jak wspomniałam wiele prac wykonuje mąż samodzielnie a potrzebne do tego są wiedza i chęć. Trzeba wiedzieć na przykład ile schnie silikon w łazience, bo właśnie tam do wielu uszczelnień stosuje diś silikon w tubach.
Pan Strach
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Łazienka

Post autor: foxi11 »

Łazienka , podobnie jak kuchnia jest miejscem szczególnym i bardzo ważnym dla funkcjonowania całego domu. Jej wyposażenie jest bardzo zindywidualizowane i nie ma się co temu dziwić. Każda z nas bowiem inaczej widzi łazienkę czy kuchnię, każda ma inne potrzeby i inne środki finansowe do dyspozycji. W każdej jednak łazience koniecznie musi znaleźć się miejsce na umywalkę a wraz z nią baterie umywalkowe. U nas padł wybór na baterie umywalkowe stojące - https://porcelanico.pl/pol_m_ARMATURA_B ... e-198.html a było w czym wybierać.
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Łazienka

Post autor: Onstek »

Warto zwrócić uwagę na meble i łazienkę. Ściany łatwo i tanio przemalujesz , fototapetę zmienisz. Łazienka to raczej na parę lat i meble kuchenne. Jak dla mnie jasne pomieszczenia zawsze są modne a resztę można załatwić dodatkami.
Dodam,ze wiele fototapet może się sprawdzić dobrze również i w samej łazience:
https://mocniwreklamie.pl/fototapeta-z- ... -warszawa/

Od siebie mogę dać namiar na firmę, która oferuje możliwość zamówienia fototapety z montażem.
Obrazek
ODPOWIEDZ