Łazienka

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
tajemniczo111
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 06, 2013 8:38 am

Łazienka

Post autor: tajemniczo111 »

Witam serdecznie, chcę Was dziś zapytać o wystrój łazienki.

Co sądzicie o tak mocno białym wystroju? Wg. Mnie wygląda pięknie ale czy taka aranżacja może być funkcjonalna? Z jednej strony chyba nie( biorąc pod uwagę osad, zabrudzenia itp.) ale z drugiej np. na ciemnych kafelkach też chyba osadza się sporo nieczystości, kurzu itp?
Co sądzicie? Biel czy czerń?
Pozdrawiam.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Łazienka

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Wybrałabym biel, ewentualnie połączenie bieli i z jakimś innym kolorem. Wiem z doświadczenia, że zabrudzenia najbardziej widoczne będą na białej posadzce, każda kropelka wody czy nawet pojedynczy włos będą się rzucać w oczy.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Łazienka

Post autor: Aleksandra »

Też myślę, że połączenie bieli w łazience z nutką jakiegos koloru będzie ciekawsze:)
Kolor zawsze wytłumi nieco ewentualne zabrudzenia takich białych kafelek, a coś nabierze fajnego energetycznego charakteru.
Nawet biel + stonowane kolory i lekkie wzorki bedą extra:
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Łazienka

Post autor: yettie »

Fajnie wygląda biel + fiolet. O coś takiego:

Obrazek
Obrazek

Zdjęcia pochodzą ze strony: amidell.pl
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Łazienka

Post autor: kangurka »

A nie ma nic pomiędzy bielą i czernią? Moim zdaniem łazienka zaaranżowana w całości w bieli powinna mieć również jakiś kolor, który tę biel przełamie, np. fiolet, jak na zdjęciu powyżej. Przejrzyj różne zdjęcia łazienek w różnych kolorach i zobacz jakie prezentują się najlepiej. Jest mnóstwo przeróżnych pięknych odcieni poza samą bielą i czernią.
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Łazienka

Post autor: yettie »

Ja mogę wam polecić studio projektowania Ecke z którego miałem okazję skorzystać. Naprawdę dobrzy fachowcy. Tutaj macie stronę firmy.
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Łazienka

Post autor: todayistonight »

Roca ma w swojej ofercie bardzo ciekawe rozwiązania z fioletem. Obejrzyjcie meble z serii GAP w wersji fioletowej, np. te szafki:

http://www.roca.pl/temp/upload/2012/Pro ... ny_gap.jpg

Nie dość, że ciekawy akcent kolorystyczny to jeszcze mebel sam w sobie dobrze zaprojektowany ;)
Awatar użytkownika
www.otomeble.pl
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pt sty 31, 2014 9:51 pm
Kontaktowanie:

Re: Łazienka

Post autor: www.otomeble.pl »

z czystym sumieniem polecamy meble białe bez dodatków innego koloru, biały kolor optycznie powiększa małe pomieszczenie jakim często jest łazienka, oraz sprawi żę kolor nie wyjdzie z mody a nasze wznętrze będzie zawsze na topie. można w starych meblach zmienić uchwyty czy też nóżki ale jak wybierzemy zły kolor tego już nie zmienimy i jak się moda zmieni będziemy mieć kiczowatą łazienke w pstrokatych kolorkach...
Załączniki
blanka_9.jpg
(60.85 KiB) Pobrany 2 razy
aranzacja_blanka_1__01-2.jpg
(113.37 KiB) Pobrany 2 razy
http://www.otomeble.com.pl
tel. 793 771 321
tel. 533 533 307
kontakt@otomeble.pl
PatrycjaWrocek
Zaglądacz forumowy
Posty: 32
Rejestracja: pt sty 24, 2014 8:41 pm

Re: Łazienka

Post autor: PatrycjaWrocek »

biel jest piękna, tylko że u licha jak to się ciężko szoruje potem zwłaszcza jak w domu 3 dzieci i mąż bajzlarz...
Awatar użytkownika
www.otomeble.pl
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pt sty 31, 2014 9:51 pm
Kontaktowanie:

Re: Łazienka

Post autor: www.otomeble.pl »

czyszczenie nie musi być wielkim problemem, być może gdy na powierzchni chropowatej i z obecną strukturą drzewa ta czynność jest uciążliwa jednak w przypapdku gdy meble łazienkowe są lakierowane na wysoki połysk a powierzchnia idealnie gładka to problem znika bo brud nie ma się gdzie schować
Załączniki
lakier1.jpg
lakier1.jpg (47.68 KiB) Przejrzano 12620 razy
http://www.otomeble.com.pl
tel. 793 771 321
tel. 533 533 307
kontakt@otomeble.pl
ODPOWIEDZ