Łazienka

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Łazienka

Post autor: Kobite »

Ogólnie w tej chwili fajnych projektów łazienek jest od groma, więc nie warto decydować się na pierwszą lepszą jaką człowiek zobaczy, tylko postarać się wybrać wszystkie ciekawe elementy w jednym projekcie w ten sposób, człowiek można naprawdę zrobić cuda. Fajne meble i akcesoria mają Szydłowscy z tym, że tak jak mówiłem najpierw ogólny projekt, a potem jego realizacja poprzez zakupy. Bynajmniej to mi się wydaje, najbardziej sensowne.
Ostatnio zmieniony ndz maja 04, 2014 12:00 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Łazienka

Post autor: kangurka »

Ja też myślę, że warto przejrzeć co najmniej kilkadziesiąt pomysłów na łazienkę, zanim zdecydujemy się na tę aranżację, która będzie nam najbardziej odpowiadać. Im więcej projektów zobaczymy, tym większy będziemy mieli pogląd na to, co jest teraz na czasie, jakie kolory można ze sobą łączyć i które rozwiązania są najbardziej praktyczne.
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Łazienka

Post autor: RudaMaryla »

Tyle, że czasami człowiek ogląda tysiące galerii, zdjęć, pomysłów itp i w pewnym momencie ma taki zamęt w głowie, do tego czasem jeszcze presja czasu. Remont i aranżację trzeba przedewszystkim przemyśleć na spokojnie, zanim będziemy w trakcie prac, czy to remontowych, czy budowlanych. No nie sugerować się wyłącznie tym, co jest trendy a co passe, tylko też tym, co nam się podoba, bo wtedy nasze wnętrze nabierze tego indywidualnego, niepowtarzalnego uroku...
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Łazienka

Post autor: Aleksandra »

My się znów przymierzamy do wymiany płytek, aż sięboje tego całego kucia hehe ...
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Łazienka

Post autor: Dorota40 »

No wcale Ci się nie dziwię, kucie i rycie ścian to najmniej przyjemna część łazienkowego remontu.
i ja przy niej najcześciej zwiewam, zostawiając w domu męża, wracam dopiero jak syf uprzątną;)

A co do płytek łazienkowych to polecam Ci pooglądać sobie wzory z Tubądzina:
:arrow: http://www.tubadzin.pl/
Mają ciekawe kolekcje i na kolorowo, i na ascetyczną biel i na klimaty śródziemnomorskie. Jest w czym poprzebierać.
Czas i tak upłynie.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Łazienka

Post autor: Aleksandra »

No właśnie ... no ale ponoć raz się zrobi i znów na 10 lat spokój;)
Oglądam sobie akcesoria łazienkowe w OBI, ale to dopiero po całym kuciu itd..
już chciałabym dojść do etapu dekoracji i aranżacji, a nie męczyć się z remontem glównym.
No ale co zrobisz:)
albea
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 10, 2016 11:20 am

Re: Łazienka

Post autor: albea »

A masz już pomysł na wystrój łazienki, wybrane płytki, kolor etc? W ogóle bierzesz płytki czy farbę? Mnie teraz podobają się płytki ze strukturą, można fajnie je wykorzystać.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Łazienka

Post autor: kapitalna »

Ja jestem w trakcie remontu. Ekipa dopiero kuje ściany, więc jeszcze mam czas pomyśleć o płytkach. Jutro jadę do marketu coś wybrać, ale planuję raczej gładkie ściany w kolorze czekoladowym. Przede mną jeszcze wodomierze http://visterma.pl/, je też muszę wymienić, ponieważ stare nie będą pasować do nowego ustawienia. Na szczęście armatura już dawno zamówiona i czeka w magazynie
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Łazienka

Post autor: niewazne »

My przez jakiś czas zastanawialiśmy się nad położeniem w łazience drewna. Potem jednak poczytaliśmy o problemach jakie możę generować takie rozwiązanie i ostatecznie zdecydowaliśmy sie na płytki. Wybraliśmy kolekcję Segura Paradyżu:
http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/segura

Płytki w kolorach bezu i brązu, które całkiem skutecznie imituja drewno. Drewno trzeba regularnie impregnować. Płytki są w tym względzie zdecydowanie wygodniejsze bo nie wymagają takich prac. Poza tym łatwiej znaleźć fachowca, który położy w łazience płytki a nie drewno:
Obrazek
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 285
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Łazienka

Post autor: Martis04 »

Takie ciemne łazienki to jakoś mi się nie podobają, jednak ważne jest to by było jasno i wesoło.
ODPOWIEDZ