mleko modyfikowane

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Combi
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 10:34 pm

mleko modyfikowane

Post autor: Combi »

Szukam najlepszej możliwej oferty na mleko modyfikowane. Najlepiej Bebilon. Możecie podrzucić miejsca, linki, informacje, gdzie kupić je najtaniej? Mogę na Was liczyć?
Pan Strach
jacky
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:14 pm

Re: mleko modyfikowane

Post autor: jacky »

U mojej córki właśnie Bebilon sprawdza się najlepiej, smakuje jej i nie ma problemów z brzuszkiem. W DOZie w dobrej cenie :)
marakana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:55 am

Re: mleko modyfikowane

Post autor: marakana »

potwierdzam słowa wyżej u nas też mleko Bebilon się sprawdza, a co do cen to korzystnie jest wlaśnie w dozie, ja się tam też w to mleko zaopatruję, możan kupić od ręki
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: mleko modyfikowane

Post autor: kalinka »

Jeśli chodzi o mleko to dobrze wiedzieć, że na rynku dostępne są mleka początkowe które można stosować od urodzenia dziecka. Jest to na przykład mleko Bebilon Pronutra-Advance, które kupicie w aptekach DOZ. Uważam, że jest to najlepsza możliwa alternatywa dla mleka matki.
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: mleko modyfikowane

Post autor: aleksissa »

Dziewczyny a próbowały wasze dzieciaczki Bebilonu AR? Szukamy jakiegoś mleka na problemy z brzuszkiem, muszę się wybrać do doz
ODPOWIEDZ