Ulubione miasto

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Ulubione miasto

Post autor: kalioppe »

Macie takie?
Ja najbardziej lubię Manchester, chciałabym tam kiedyś mieszkań. Na razie zostają mi weekendowe wypady - byłam tam już siedem razy ;) Nawet lubię loty do Manchesteru z katowickiego air portu - przyzwyczaiłam się już ;)
Pan Strach
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Ulubione miasto

Post autor: Bart20 »

A ja bardzo lubię Marsylię ;) - jest to urocze miasto we Francji, które przedstawia niezwykle piękny pejzaż który zatacza się szerokim kręgiem nad Atlantykiem
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Ulubione miasto

Post autor: kangurka »

Mam kilka ulubionych miast. Bardzo lubię np. Budapeszt i Bratysławę. Poza tym mam również sentyment do Strasburga i Berlina.
DobromirSkwarek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 01, 2013 9:44 am

Re: Ulubione miasto

Post autor: DobromirSkwarek »

Mi najbardziej podoba się Moskwa i te przecudne metro :) Z Polskich miast to Kraków i Gdańska na równi stoją :)
Awatar użytkownika
mamazosia
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 8:18 am

Re: Ulubione miasto

Post autor: mamazosia »

Praaaaga ! :) cudowne tanie miasto. uwielbiam tam wracać w każdym czasie. A w Polsce to Gdańsk i... Łódź ;)
;))))
DamiannKielak
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 15, 2013 10:19 am

Re: Ulubione miasto

Post autor: DamiannKielak »

Ja przepadam za Pragą. Co roku wyjeżdzam do Czech - blisko i przepięknie. Z polskim miast to Sopot i Kraków. :)
Ostatnio zmieniony wt lis 12, 2013 4:27 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Złamanie regulaminu
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Ulubione miasto

Post autor: yettie »

Moje ulubione miejsce to California, obojętnie jakie miasto, ten klimat mi odpowiada. To jest moje marzenie, które mam nadzieję że się spełni .
ODPOWIEDZ