Jak wybrać zorganizowane wczasy odchudzające nad morzem?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Jak wybrać zorganizowane wczasy odchudzające nad morzem?

Post autor: Aleksandra »

Jak wybrać zorganizowane wczasy odchudzające nad morzem? Na co patrzeć?
To ostatnio modna oferta, wiec mam dla was kilka wskazówek :)

Lokalizacja - wybierz miejsce, które pozwoli Ci na korzystanie z przyjemności związanych z pobytu nad morzem, a jednocześnie będzie oferować odpowiednie warunki dla odchudzania. Wybierz miejsce, które będzie oferować dostęp do udogodnień takich jak bieżnia, sala gimnastyczna i basen.
Program - ważne jest, aby sprawdzić, jakie są zaplanowane zajęcia i jakie są ich cele. Upewnij się, że program jest zgodny z Twoimi celami odchudzania i że dostosowany jest do Twojego poziomu aktywności.
Wyżywienie - zwróć uwagę na menu i na to, czy oferowane posiłki są zdrowe i niskokaloryczne. Upewnij się, że posiłki dostosowane są do Twojej diety i potrzeb.
Ceny i dodatkowe koszty - sprawdź, co jest w cenie wycieczki i czy są dodatkowe koszty usług dodatkowych.
Opinie i uczestnictwo - przeczytaj opinie innych osób, które wzięły udział w wcześniejszych programach. Sprawdź, czy osoby, które uczestniczyły w wakacjach zaobserwowały zmiany.
Trwałość - wybierz program, który będzie zgodny z Twoim stylem życia i oferuje trwałe skutki. Upewnij się, że program oferuje narzędzia, które pomogą Ci utrzymać osiągnięte cele odchudzania.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Re: Jak wybrać zorganizowane wczasy odchudzające nad morzem?

Post autor: Gagarinka »

Tak, zgadza się, takie wczasy odchudzające nad morzem to w ogole fajny pomysł wg mnie.
Nawet tu https://www.sofra.com.pl/instytut-zdrow ... kaloryczna sobie przeglądałam ofertę, ale ostatecznie mąż wybrał w tym roku inne wakacje, wiec dopiero za rok.
My tak sobie na zmianę w domu raz on decyduje co, raz ja:)
ODPOWIEDZ