Drzwi i okna Drutex

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Drzwi i okna Drutex

Post autor: duser »

Już od jakiegoś czasu z mężem budujemy dom. Pomału zbliżamy się do momentu, w którym będziemy mogli go zamknąć. Szukamy więc możliwie trwałych i dobrych okien i drzwi. Co myślicie o tych od marki Drutex? Warto się na nie zdecydować? Muszę przyznać, że naszą uwagę przykuły..
Pan Strach
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Drzwi i okna Drutex

Post autor: Bari21 »

Oczywiście okna i drzwi marki Drutex mają dobrą jakość, więc będą trwałe. Gdybym teraz ja się budowała, na pewno kontaktowałabym się z nimi. Wpadł Wam w oko jakiś konkretny model drzwi? Czy jeszcze nie przyglądaliście się dokładniej ofercie tej marki?
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Drzwi i okna Drutex

Post autor: duser »

Oczywiście zapoznaliśmy się z ofertą tej marki - jest dosyć szeroka, więc wybór nie będzie łatwy. Kilka modeli drzwi i okien bardzo nam się spodobały, ale na razie na żadne się nie nastawialiśmy, bo chcieliśmy poznać opinie o nich. Podoba mi się, że firma daje mnóstwo możliwości jeśli chodzi na przykład o drzwi.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Drzwi i okna Drutex

Post autor: malwa »

Słyszałam sporo o tych oknach jednak chyba zdecyduję się na firmę Wiśniowski, akurat mają teraz promocje podwójny gambit więc mogę wiele więcej zyskać jeśli wezmę udział w konkursie
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Drzwi i okna Drutex

Post autor: arnika »

Jeśli zależy Wam na praktycznych rozwiązaniach to zdecydowanie warto też pomyśleć poważnie o systemie jednego klucza. Tutaj poczytacie więcej o tym, czym jest zamknięcie na jeden klucz: https://www.systemkluczowy.pl/pl/c/Na-jeden-klucz/13 . Uważam, że to bardzo praktyczne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ