Co wziąć pod uwagę wybierając ręcznik z bawełny egipskiej ?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Co wziąć pod uwagę wybierając ręcznik z bawełny egipskiej ?

Post autor: Aleksandra »

Co wziąć pod uwagę wybierając ręcznik z bawełny egipskiej?
Wiem, że na pewno:
Przy wyborze ręcznika z bawełny egipskiej należy wziąć pod uwagę jakość materiału oraz jego waga, która wpływa na chłonność. Ważnym aspektem jest również gęstość tkaniny, która wpływa nie tylko na wytrzymałość, ale także na miękkość i objętość ręcznika. Kolorystyka i wzór to indywidualna preferencja, ale warto zwrócić uwagę na to, czy farby wykorzystane przy produkcji ręcznika są bezpieczne dla skóry i nie wywołują reakcji alergicznych.
ale co jeszcze?
Pan Strach
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Re: Co wziąć pod uwagę wybierając ręcznik z bawełny egipskiej ?

Post autor: Morek »

Ja dostałem z żoną kiedyś ręcznik z bawełny egipskiej w prezencie i wtedy chyba serio polubilismy ten materiał.
Cos w stylu takich: https://polskiekoldry.pl/lazienka/reczn ... a-egipska/
Od tego czasu czasem kupujemy - zawsze patrzymy na jakość i omijamy te w najniższej cenie :)
ODPOWIEDZ