Kolorowe okna

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Kolorowe okna

Post autor: duser »

W związku z budową swojego pensjonatu, poszukuję kolorowych okien. Oczywiście nie zależy mi jedynie na tym. Okna powinny dawać moim gościom wytchnienie od hałasu (to będzie pensjonat w ruchliwym miejscu) i być dobrym termoizolatorem, abym nie ponosił zbyt dużych strat przez uciekanie ciepła. Jakie okna jakiej firmy możecie mi polecić?
Pan Strach
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Kolorowe okna

Post autor: Bari21 »

Myślę, że oka Drutex MB-86N SI Ciebie zainteresują. Co do ram, to można wybrać spośród 200 kolorów, a wśród rodzajów farb znajdują się matowe, metaliczne, drewnopodobne. Jakie tylko chcesz! Co do izolacji od hałasu i szczelności, to myślę że przy oknach 3-komorowych z podwójną uszczelką nie trzeba się tym martwić :)
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Kolorowe okna

Post autor: scesny »

No ja bym bardziej patrzył jednak na parametry. Pensjonat to biznes, wiec lepiej raz dołożyć na lepsze okna pod względem parametrów i potem oszczędzać. Dobre okna to oszczędność na ogrzewaniu zimą, na chłodzeniu jak będziecie mieli klimatyzację. No i na pewno dużo ciszej. Ja bym postawił na jakieś wyższe modele Oknolastu. W Sampre widziałem modele co mają naprawdę niezłe parametry.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Kolorowe okna

Post autor: malwa »

Rzeczywiście teraz okna mogą być w wielu fantastycznych kolorach, naprawdę jest w czym wybierać, a widziałam ofertę firmy Wiśniowski i moim zdaniem jest naprawdę imponująca, także jeśli chodzi o parametry termoizolacyjne
ODPOWIEDZ