Sypialnia i łazienka

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Klara23 »

mamazosia pisze:Dwie sypialnie na górze mogą się przydać jak się pojawi kolejne dziecko... W łazience wtedy nei zamieszka ;) Ja bym nie robiła łazienki na górze.
Masz rację, jeżeli dzieci są w planach to warto zostawić pokój, ale jeżeli jesteśmy pewni, że kolejny pokój nie jest i nie będzie nam do niczego przydatny to czemu nie zaszaleć i postarać się o odrobinę luksusu dla siebie?

Na bateriach niestety się nie znam, więc tu nie pomogę.
Pan Strach
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: anija35 »

A może takie krany jakieś ładne z podgrzewaczem wody? Lub z termoregulacją? Ogólnie to bym wybrała coś standardowego, jeżeli byś wybierała lepsze krany to chyba bym wolała jednak te maty.
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: amelcia21 »

No tak będzie trzeba na starość trochę prywatności dla siebie i relaksu. Małe domowe Spa jednym słowem:). Zostane przy płytkach ale matę sibu ozodbną dodam sobie koło lustra co wy na to?
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Klara23 »

Może wyglądać to interesująco. A jaki wzór brałabyś pod uwagę, jeśli chodzi o matę Sibu koło lustra?
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: amelcia21 »

Myślałam nad jakimś kolorem żywym do tego róża na nim lub mak . Taki wygnieciony wzór. A wy co byście poradzili?
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: anija35 »

Super pomysł , a myślałaś o wnętrzu , dodatkach, szafkach w łazience itp? Bo teraz wiele fajnych pomysłów jest na uporządkowanie rzeczy i mebli w łazience.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Klara23 »

amelcia21 pisze:Myślałam nad jakimś kolorem żywym do tego róża na nim lub mak . Taki wygnieciony wzór. A wy co byście poradzili?
Wgnieciony? Jak miałoby to wyglądać?

Anija masz rację. Warto pomyśleć o szafkach w łazience. Teraz fajnie robią różne wnękowe. Czasami w ogóle ich nie widać :)
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: amelcia21 »

Chodzi mi o coś takiego jak dodałam w załączniku. Wygniecenie jak żywe wygląda. Bardzo fajnie to wygląda w każdym miejscu.
Załączniki
2013-09-16_1224521.jpg
2013-09-16_1224521.jpg (17.32 KiB) Przejrzano 2704 razy
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Klara23 »

Aaa... a można takie robić na kolorowym tle? Może wyglądać całkiem nieźle. A nie boisz się, że woda by Ci tam za bardzo chlapała?
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: amelcia21 »

No koło lustra mogą być dużo wody się nie używa. Bo niestety nie mogą być narażone na dużą ilość wody i ciepła zbyt wysokiego. A kolor i wzór może być prze różny do wyboru do koloru.
ODPOWIEDZ