Porady zdrowotne

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Porady zdrowotne

Post autor: foxi11 »

Jak najlepiej zadbać o zdrowie nasze i naszych rodzin? Wydaje mi się ,że dobrym i sprawdzonym sposobem jest regularne uprawianie sportu oraz zbilansowana dieta żywieniowa. Nie zapominajmy też o tym aby co jakiś czas udać się do lekarza i aby zrobić określone, zalecona badania lekarskie. Warto też z niektórymi tematami zapoznać się aby wiedzieć coś o swoim organizmie. Do czego potrzebna jest nam śluzówka w nosie ? Warto znać te informacje aby skutecznie móc zapobiegać dysfunkcjom tej śluzówki, np. kiedy nam wysycha.
Pan Strach
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Porady zdrowotne

Post autor: Leosia »

Czy zdajecie sobie sprawę z tego jak ważną rolę spełnia witamina d w naszym życiu. Najczęściej pozyskujemy ją ze słońca, są tez produkty spożywcze, które zawierają jej całkiem sporo. Jeśli jednak mamy deficyt tej witaminy należy ją suplementować. Dowiedzcie się jakie jest dzienne zapotrzebowanie na witaminę d i po prostu zacznijcie przyjmować witaminę w odpowiednich dawkach.
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Porady zdrowotne

Post autor: aleksissa »

ostatnio się zmagałam z jęczmieniem, w aptece mi polecono żel jęczmień off, dobrze mi się sprawdził, szybko działa,, błyskawicznie zniknęło pieczenie, to pewnie zasługa pantenolu i aloesu
Kalicka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:48 am

Re: Porady zdrowotne

Post autor: Kalicka »

Można go stosować u dzieci? U córki pięcioletniej chyba własnie robi się jęczmień, mówi, że ją boli i swędzi.
ODPOWIEDZ