Kuchnia nowoczesna

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: yettie »

Sprawdźcie firmę Mikołajska Studio zajmująca się aranżacją wnętrz. Mają naprawdę dobre, nowoczesne projekty. Zajrzyjcie na ich stronę i sami oceńcie - http://www.architektura-wnetrze.pl/
Pan Strach
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: anija35 »

Nie zawsze za darmo projekty dają, ponieważ co jeżeli ja jednak nie będę chcieć tej kuchni to firmy są stratne. Mnie zawsze firmy kasują za projekt wstępny nie dużo bo nie dużo, ale kasują.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

amelcia21 pisze:A co masz na myśli mówiąc ciągle jakieś promocje? Mają jakieś teraz godne polecenia, lub skorzystania z nich?

Tu mają na przykład taka promocję teraz: http://www.blog.ikuchnie.pl/2013/10/3422/

Co do projektów- pierwsza konsultacja jest darmowa, ale przecież później nie płacisz za każdy projekt z osobna tylko za całość ich pracy.
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: amelcia21 »

Hmm fajna ta promocja:) Godna polecenia dalej. A co do projektów to różne historie znam z różnych firm, najlepiej mieć zaufanie do jednej i z nią współpracować :)
mgdz28
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw paź 31, 2013 2:48 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: mgdz28 »

Ja szukam inspiracji na fronty meblowe i jakoś nic mi nie przychodzi do głowy ... chciałabym raczej coś nowoczesnego, z połyskiem, ale myślę jaki kolor będzie dobry, aby nie było widać palców ? Salon mam jasny: biało-siwe ściany, jaśniutka podłoga.
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: amelcia21 »

A może wykorzystanie maty sibu w frontach? Słyszałam i czytałam ostatnio dużo na ich temat.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

mgdz28 pisze:Ja szukam inspiracji na fronty meblowe i jakoś nic mi nie przychodzi do głowy ... chciałabym raczej coś nowoczesnego, z połyskiem, ale myślę jaki kolor będzie dobry, aby nie było widać palców ? Salon mam jasny: biało-siwe ściany, jaśniutka podłoga.
Jeżeli chodzi o wysoki połysk to pod światło chyba na każdym kolorze będzie widać. Wydaje mi się jednak, że trzeba wybrać jaśniejsze kolory. A nie chcesz takich samych kolorów kuchni jakie masz w salonie, można to przełamać innym kolorem- czerwonym, żółtym, fioletowym? Masz aneks czy osobą kuchnię?
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Aleksandra »

takie przełamania kolorów rzeczywiście są fajne .
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: amelcia21 »

Ładnie wyglądają takie przełamania kolorów jak zamawiamy całą kuchnie, aby to razem wyglądało ładnie.
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: amelcia21 »

A czy słyszeliści o efekcie na meblach tzw. yingyang takiego puzla? Moja znajoma kupiła taką szafą i strasznie mi się to podoba.
ODPOWIEDZ