Kuchnia nowoczesna

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

amelcia21 pisze:A czy słyszeliści o efekcie na meblach tzw. yingyang takiego puzla? Moja znajoma kupiła taką szafą i strasznie mi się to podoba.
Co dokładnie masz na myśli?
Pan Strach
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: amelcia21 »

Wzałączniku dodałam przykładowy regał jak to wygląda. Co o tym sądzicie, podoba wam się. ?
Załączniki
regał-yin-yang-150x150.jpg
regał-yin-yang-150x150.jpg (8.92 KiB) Przejrzano 2638 razy
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: anija35 »

Super pomysł, bardzo nowoczesny. podoba mi się. Ciekawe czy w innych odcieniach także by tak ładnie wyglądało.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: kapitalna »

mgdz28 pisze:Ja szukam inspiracji na fronty meblowe i jakoś nic mi nie przychodzi do głowy ... chciałabym raczej coś nowoczesnego, z połyskiem, ale myślę jaki kolor będzie dobry, aby nie było widać palców ? Salon mam jasny: biało-siwe ściany, jaśniutka podłoga.
Kuchnia w takim razie musi być równie jasna. Może coś z tych realizacji Ci się spodoba http://www.blog.ikuchnie.pl/fotoamato/ ?
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

Amelcia- półka ta jest świetna. Anija- wydaje mi się, że w innych kolorach nie byłaby już taka fajna, bo to przecież motyw Yin & Yang.

Kapitalna- kapitalne te kuchnie ;)
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: amelcia21 »

Hmmm może taką bym sobie zrealizowała ciekawe ile by mnie kosztowała? Jak myślicie dużo? Jeszcze się zastanawiam z jakiego materiału była by taka fajna?
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

Chodzi Ci o ten regał?
Nie wiem ile by taki kosztował, ale chyba musiałabyś robić na zamówienie, bo nie spotkałam się z takimi.
A z czego? Myślę, że to jakaś płyta meblowa.
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: amelcia21 »

No właśnie gotowych takich nie widziałam w sklepie, ale zastanawiam się jaka firma by się odważyła coś takiego zrealizować. Znacie jakąś? Pewnie płyta , bo na inne tworzywo to by było za ciężkie chyba.
stolarz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 13, 2013 7:19 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: stolarz »

Moim zdaniem w kuchni nowoczesnej wszystkie sprzęty powinny być w zabudowie. To znaczy, ze nie powinno być ich widać. Wkomponowane w szafki z frontem z przodu.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

amelcia21 pisze:No właśnie gotowych takich nie widziałam w sklepie, ale zastanawiam się jaka firma by się odważyła coś takiego zrealizować. Znacie jakąś? Pewnie płyta , bo na inne tworzywo to by było za ciężkie chyba.

A skąd wzięłaś to zdjęcie? Może akurat nakieruje Cię na firmę, która zrobiła ten regał.
ODPOWIEDZ