Kuchnia nowoczesna

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: żiżka »

Lubię kuchnie retro, ale z nowoczesnych doceniam połączenie bieli i drewna, fajnei wygląda i wtedy proste formy jakos podkreslaja urodę teg połączenia
Pan Strach
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Arek454 »

Akurat jeżeli chodzi o Catering Warszawa to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę przygotowaną przez SportFoodBox. Poznałam nowe smaki o których nawet nie miałam pojęcia. Wszystko świeże, na czas. Kontakt telefoniczny bez problemu. O wszystko można na spokojnie zapytać, dopytać. Polecam!
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Onstek »

O frezach nie wypowiem się, bo nie mam, ale jak dla mnie zdecydowanie połysk- czyści się go bezproblemowo.
Zwracać uwagę na okucia- ja polecam Blum- 13 lat bez żadnej usterki. Jak już ktoś napisał- szuflady na dole są bardziej funkcjonalne niż szafki..

Polecam również remont kuchni Warszawa w firmie Adrem. Osobiscie jestem bardzo zadowolona z ich oferty w tym zakresie.
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Zuzzanna »

U nas fajnie się sprawdzają półki w industrialnym stylu, wygląda to nowocześnie a ja właśnie lubię proste formy i klimaty loftowe, także jestem z efektu zadowolona. Konkretnie są to półki z system ALU CUBE, które zamówiliśmy online w https://alucube.pl/gotowe-wyroby/polki- ... a-potrojna Jakość pierwsza klasa i cenowo ok a firma oferuje w tym stylu jeszcze regały czy barki, można sobie z nimi fajnie urządzić kuchnię.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: arnika »

Trzeba też pomyśleć o różnych sprzętach i akcesoriach kuchennych. Jeśli chodzi o wyposażenie profesjonalnej kuchni to polecam Wam także Sklep Technica. W ich ofercie znajdziecie między innymi urządzenia takie jak kuchenka indukcyjna: https://sklep.technica.pl/kuchnie-induk ... tinum-line . Warto zapoznać się z nimi bliżej.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: duser »

Jeśli chodzi o wyposażenie kuchni, to mogę polecić Ci centrum meblowe domoteka. Mają ogromny wybór zarówno mebli, jak i dodatków do domu. Znajdziesz u nich meble w różnych stylach, pasujące do każdego wnętrza. Polecam Ci odwiedzić ten sklep, nie wyjdziesz z pustymi rękami.
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: sokolowski »

Jak ma być nowoczesna, to i sprzęt musi być nowoczesny. Bo bez tego to tak trochę ciężko. Jego funkcjonalność sporo zmienia jednak. Daje spore możliwości do samego gotowania. Oczywiście jak ma fajne funkcje. Fajnie wypadają sprzęty Solgazu. Ich płyty gazowe są bardzo nowoczesne, ale tez inny sprzęt robi wrażenie. Czy to będzie ich okap, czy piekarnik, to pod względem funkcjonalności potrafi zaskoczyć. Choć wygląd też robi wrażenie.
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Karmina »

Szuflady szuflady szuflady , piekarnik z funkcja mikrofali na wysokości , piekarnik na pare w zabudowie na wysokości , zmywarka obok zlewu zbiornik na płyn do mycia naczyń wystający z blatu ogiera e szuflady na dotyk . Przydatna rzeczą jest duze Kargo jako spiżarka o ile ktos jej nie posiada.

Karto są bardzo różne oraz mozna je dopasować do róznych mebli oraz różnych kuchni
https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe ... mniki.html

Sugeruję zajrzeć sobie na stronę
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Winietka »

Co od siebie polecam:
-Jasne meble na wysoki połysk, nie widac paluszkow,
- glebokie szuflady na wyspie bo jak gotujesz masz wszystko pod ręką i jak otworzysz to widać co w nich jest, nie musisz grzebac jak w szafkach I sie wkurzac ze nie widac co stoi z tylu
- uchwyty przy szufladach bo jak masz tłuste rece jak gotujesz jest ciezko oworzyc tych z zaglebieniami
- indukcja! Łatwa w utrzymaniu czystosci
-Zachowaj zasade tròjkata, kuchenka przed Toba, lodowka za Tobą I zlew po drugiej stronie- bardzo ułatwia zycie jak gotujesz, wszystko w zasiegu reki za jednym obrotem
- https://dystrybutory.eu/stacje-uzdatnia ... y-c-3.html DObrze jest też zainwestować w taką stację uzdastniania wody. U mnie bardzo się sprawdziłą.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: dzoana »

Sprzęty w kuchni mogą się także psuć i warto mieć tego świadomość. Warto więc mieć namiary na Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . To świetny fachowiec, z którego usług miałam okazję korzystać.
ODPOWIEDZ