Kuchnia nowoczesna

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

Hyorin ma niestety rację, dlatego robiąc kuchnię musimy pomyśleć także o przyszłości, aby kuchnia służyła nam jak najdłużej.
Co do szkła, to podobno bardzo łatwo się je czyści, więc zabrudzeniami bym się nie martwiła.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: kalioppe »

Teoretycznie tak, szkło faktycznie czyści się bezproblemowo.
No ale jednak nie zawsze jest czas i ochota, żeby się za to wziąć.
Może dobrą opcją jest szkło fakturowane, wtedy zabrudzenia na pewno są mniej widoczne.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

Nie słyszałam wcześniej o takim szkle. Masz jakieś zdjęcie, żeby pokazać jak to wygląda.
A co sądzisz o panelach ściennych między szafkami w kuchni?
alexandra8
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw cze 26, 2014 10:12 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: alexandra8 »

Jeśli chodzi o szkło to też jestem tego zwolennikiem. Nie dość, że daje to świetny efekt, to jest bardzo fukncjonalne, bez problemu wyczyścisz. Klara23 tutaj masz projekty grafik na szkle:druknaszkle Ja zamawiałam stąd właśnie :) Super rozwiązanie, można sobie unowocześnić kuchnię i bardziej ją ożywić, wystarczy tylko umiejętnie dobrac grafikę :)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

Ja nie jestem fanką grafik, a to z tego względu, że wydaje mi się, że szybko by mi się to znudziło i co wtedy? Wymiana takiej grafiki też kosztuje.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: kalioppe »

Nie miałam na myśli szkła z nadrukiem, tylko takie z konkretną fakturą. Nie mogę w tej chwili znaleźć zdjęcia, ale moja kuzynka ma coś takiego u siebie i świetnie się sprawdza.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

Hmm... chyba wiem o co ci chodzi, chociaż nie jestem pewna do końca czy dobrze myślę. Jakbyś znalazła jakieś zdjęcie to wklej, bo to pewnie też ma swoją jakąś nazwę.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Brodacz876 »

Mój znajomy ma w kuchni tak zrobione, większość jest w szkle i ma piękną grafikę w motywie gór na całą kuchnie :)

Pięknie to wygląda :DD
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Kobite »

Brodacz876 pisze:Mój znajomy ma w kuchni tak zrobione, większość jest w szkle i ma piękną grafikę w motywie gór na całą kuchnie :)

Pięknie to wygląda :DD
No bo w tej chwili to jest bardzo modne wygląda jak fototapeta, ale jest bardziej trwałe. Zresztą jak wejdziecie sobie na http://www.faza.waw.pl/ to zobaczycie, że również tego typu wzory są robiona na szklanych podłogach czy drzwiach, technika poszła tak do przodu, że można zrobić praktycznie wszystko. Mi osobiście również bardzo się tego typu aranżacje wnętrz podobają. Tylko bym musiał się dowiedzieć jaka jest cena bo domyślam się, że w porównaniu z fototapetami może być drożej.
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: yettie »

Sami mamy zamiar urządzić w swoim domu nowoczesną kuchnię, ciężko jednak wybrać jakieś aranżacje z pośród tylu dostępnych. Na <złamanie regulaminu - spam> znalazłem bardzo fajne realizacje projektow firmy Drew-Pol. Co sądzicie o ich nowoczesnych aranżacjach kuchennych?
ODPOWIEDZ