Kuchnia nowoczesna

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: anija35 »

Moim zdaniem w takiej kuchni powinny się znajdować, rzeczy wszystkie pod dany styl, więc na pewno inspiracje innych osób, blogów lub indywidulany pomysł. Ja lubię nowoczesność a także dużo drobiazgów i w mojej kuchni tak jest, ale moja kuchnia była projketowana przez fachowców i jestem z niej bardzo dumna:)
Pan Strach
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Damian »

mhm, a może kuchnia z betonu dekoracyjnego? Ostatnio jest to temat niezwykle ważny, i wiele osób korzysta z tego rodzaju usług. Warto wspomnieć, iż jest niezwykle piękny ;)
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Dorota40 »

Beton dekoracyjny w kuchni? A to ciekawostka:)
Ja ostatnio czuję się w kuchni jak beztalencie totalne - nie wiem, mam jakieś obniżonenastroje i przez to pichceni mi słabo wychodzi, więc przy pierwszej okazji wybieram... catering i żarcie poza domem:)
Polecić mogę: Rzeszów - tu jest fajny catering i maja pycha roladki z indyka (jadłam na organizowanych chrzcinach)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Co do betonu dekoracyjnego - rzeczywiście może się on nieźle prezentować, jednak zwróćmy też uwagę na to, że w kuchni zazwyczaj domownicy lubią przebywać, jest przytulnie, ciepło. Beton nam zdecydowanie ochłodzi atmosferę tego miejsca. Radziłabym użyć go raczej do salonu (np. na jednej ścianie) lub łazienki.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

Myślę, że mówiąc o kuchni nowoczesnej warto wspomnieć także o tym co "wewnątrz" a nie tylko z zewnątrz. Mam tu na myśli to, że ważne są także różne systemy stosowane w szafkach- takie jak spowalniacze, system tip-on, mądra aranżacja narożnika- jakieś obrotowe kosze, nerki, itp. Warto zainwestować także w takie rzeczy jak sortowniki, czy rozdrabniacze do zlewów. Z zewnętrznych rzeczy to jakaś nowoczesna bateria. W skrócie mówiąc rzeczy, które ułatwią nam życie i korzystanie z kuchni. Podaję wam link, gdzie ja szukam inspiracji do mojej przyszłej kuchni ;) http://www.blog.ikuchnie.pl/
Awatar użytkownika
mamazosia
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 8:18 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: mamazosia »

Kuchnia nowoczesna może być w starym stylu również wyeksponowana. Mamy czasy gdzie nie ejst to trudne to stworzenia ;)
;))))
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

mamazosia- co masz na myśli? Jaki styl masz na przykład na myśli? Jakie elementy są prezentowane na stare?
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: kalioppe »

Pierwsze co mi przychodzi na myśl na hasło nowoczesna kuchnia to aluminium i kinkiety.
Sama mam podobny styl u siebie :) Meble robiłam na zamówienie, a oświetlenie zamawiałam tu: http://swiatswiatla.pl/index.php/cat/c202_Kinkiety.html.
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: amelcia21 »

Klara a ty coś zamawiałaś przez tą firmą ikuchnie ? Ciekawa ta firma, fajne realizacje mają.
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Klara23 »

Osobiście nie, ale moi rodzice zlecali im projekt i wykonanie mebli kuchennych :) Od tamtej pory zaglądam często na ich blogi.
ODPOWIEDZ