Kuchnia nowoczesna

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Kuchnia nowoczesna

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Kuchnia nowoczesna: tu możecie proponować wszystko, co powinno się znaleźć w nowoczesnej kuchni:
style, dodatki, dekoracje, meble i inne różności.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Aleksandra »

to zależy kto co rozumie przez nowoczesność..
dla jednych to może być jakiś super sprzęt,a dla innych służąca..;))
Moja nowoczesna kuchnia ma być czysta, praktyczna, wygodna i maksymalnie duża.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Motyl »

Wszystkodlawnetrza pisze:Kuchnia nowoczesna: tu możecie proponować wszystko, co powinno się znaleźć w nowoczesnej kuchni:
style, dodatki, dekoracje, meble i inne różności.

Dla mnie najlepsza kuchnia to proste szafki, bez zdobień, wgłębień , które ciężko się później czyści.Zmywarka musi być.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Motyl »

Motyl pisze:
Wszystkodlawnetrza pisze:Kuchnia nowoczesna: tu możecie proponować wszystko, co powinno się znaleźć w nowoczesnej kuchni:
style, dodatki, dekoracje, meble i inne różności.

Dla mnie najlepsza kuchnia to proste szafki, bez zdobień, wgłębień , które ciężko się później czyści.Zmywarka musi być.
To może dodam, że robiłam kuchnie na wymiar. Projektantka była zawiedziona, że nie chciałam srebrnego zlewu tylko kamionkowy, chyba zepsułam jej wizje.
Jak jest zmywarka to wystarczy jednokomorowy. Piekarnik do zabudowy i już jest nowoczesna kuchnia :) .
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: katarynka »

wystarczy, ze wstawimy do kuchni lakierowane meble i już można nazwać ją nowoczesną :) oczywiście biorąc pod uwagę, ze wszystkie sprzęty będą w zabudowie
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Nowoczesne kuchnie kojarzą się najczęściej z minimalistycznymi aranżacjami i meblami na wysoki połysk. Ciekawe rozwiązanie, choć ja jest zwolennikiem pomieszczeń rustykalnych.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja chyba też wolę rozwiązania w stylu rustykalnym, zwłaszcza jeśli o kuchnię chodzi. W tak urządzonym wnętrzu można poczuć ciepło ogniska domowego, a w nowoczesnej kuchni czuję się zawsze, jak modelka w katalogu sklepu meblowego ;P
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Chyba fajnie czuć się jak modelka :)?

Warto zadbać o klimat w kuchni, jest to wnętrze w którym najlepiej się rozmawia/
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: siedemosiemdwa »

Niby fajnie, ale nie w tym przypadku, nie chciałabym się czuć w swojej kuchni jak w jakimś obcym miejscu, pozbawionym domowej atmosfery :)
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Kuchnia nowoczesna

Post autor: Rafal »

Moim zdaniem w kuchnii powinny znaleźć się nowoczesne kolory poprzez które nie będzie takiej monotonii oraz będziesz mógł żyć pełnią życia jak wspomniana modelka :)
ODPOWIEDZ