Projektant wnętrz

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Projektant wnętrz

Post autor: Winietka »

Tak czy nie?

Czy zdecydowaliście się na taką pomoc? Zastanawiam się czy brać czy nie, obecnie jestem na etapie budowy ssz
Pan Strach
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Projektant wnętrz

Post autor: Karmina »

Mam wyobraźnię przestrzenną, niezły gust, zacięcie artystyczne i jestem dobra we wszelkich wyliczeniach itp. ale i tak zdecydowałam się na architekta wnętrz. Jestem bardzo zadowolona, pomogło mi to uniknąć wielu dylematów, zaproponowane rozwiązania są lepsze niż początkowo wymyśliłam. Fajnie jak ktoś obcy spojrzy z boku na projekt. Architekci trafili 100% w mój gust, zaproponowali świene rzeczy, potwierdzili, że moje pomysły są OK, naprawdę warto.

Jeśli szukałabyś namiaru na doświadczone biuro projektowania wnętrz, mogę polecić tego projektanta wnętrz z Krakowa:
https://marengo-architektura.com/

Zerknij sobie na stronie na projekty.
Obrazek
ODPOWIEDZ