Kącik "lekowy" w łazience

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Kącik "lekowy" w łazience

Post autor: Aleksandra »

Jak zorganizować w łazience kącik lekowy??
Chodzi mi o leki, które przepisał ginekolog (maści i tabletki antygrzybiczne, więc nie bardzo chcę, żeby dziecko do tego sięgnęło, a nie mam żadnych szafek podwieszanych u góry, więc nie mam gdzie schować).

Jak to zrobić? Pomysły?
Pan Strach
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Kącik "lekowy" w łazience

Post autor: todayistonight »

Może jakiś rodzaj skrzynki, ew. kosmetyczka z dwoma suwakami, które można spiąć kłódką - tak, żeby dziecko jej nie otworzyło.
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Kącik "lekowy" w łazience

Post autor: Mokana »

Ja rozwiązałam ten problem tak, że zamiast lustra do łazienki kupiłam szafkę, która sama jest lustrem (jej drzwiczki). Jest dość duża, zatem i pojemna. Może też zastosuj takie rozwiązanie?
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Kącik "lekowy" w łazience

Post autor: annna »

Mokana pisze:Ja rozwiązałam ten problem tak, że zamiast lustra do łazienki kupiłam szafkę, która sama jest lustrem (jej drzwiczki). Jest dość duża, zatem i pojemna. Może też zastosuj takie rozwiązanie?
Bardzo dobry pomysł, też mam taką szafke-lustro.
W jakimś opakowaniu lub kosmetyczce można tam leki trzymac.
Kaja.M
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 27, 2014 12:22 pm

Re: Kącik "lekowy" w łazience

Post autor: Kaja.M »

Jeśłi w łazience nie masz żadnych szafek które sa wysoko to może lepiej leki trzymac w innym pomieszczeniu? Ewentualnie pomysł z kosmetyczką i kłódką wydaje się ok, ale jeśli potrzebujesz tych leków często to stanie się to uciążliwe.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Kącik "lekowy" w łazience

Post autor: Dorota40 »

Całkiem fajne szafki do łazienki - takie do wykorzystania np. pod kącik lekowy możesz znaleźć w Black Red White - nie są drogie, a oni mają naprawdę sporo ciekawych pomysłów w tej tematyce.

Sprawdź.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Kącik "lekowy" w łazience

Post autor: designerka »

Najlepiej nie trzymaj ich w łazience, choć pewnie wolisz je mieć tam, bo tam je zażywasz... Nie masz szafek, więc nie widzę lepszego rozwiązania niż to z kosmetyczką, które ktoś zaproponował.
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Kącik "lekowy" w łazience

Post autor: Thea33 »

Hmmm... a czy przypadkiem takie leki nie są stosowane wyłącznie okresowo? Po co zatem dostosowywać całą łazienkę do czasowej kuracji?
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kącik "lekowy" w łazience

Post autor: siedemosiemdwa »

Chciałabym zauważyć, że leki NIE POWINNY być przechowywane w łazience. Na praktcznie każdym lekarstwie piszę, żeby przechowywać w SUCHYM miejscu, a łazienka ze względu na dużą wilgotność nie jest odpowiednim pomieszczeniem na organizowanie miejsca na lekarstwa.
ODPOWIEDZ