Co ma wpływ na jakość baterii jednouchwytowych?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
krawczyk
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: czw sie 22, 2013 11:59 am

Co ma wpływ na jakość baterii jednouchwytowych?

Post autor: krawczyk »

Na co należy zwrócić uwagę jakie są najważniejsze elementy aby kupić najlepszą jakość w stosunku do najlepszej ceny.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Co ma wpływ na jakość baterii jednouchwytowych?

Post autor: Aleksandra »

Hm... chyba na markę, choc ja sie na bateriach nie znam więc trudno mi powiedzieć ...
RudaMaryla
Zaglądacz forumowy
Posty: 60
Rejestracja: śr sty 08, 2014 7:49 pm

Re: Co ma wpływ na jakość baterii jednouchwytowych?

Post autor: RudaMaryla »

Musisz chyba popytać wśród znajomych i osób na forum czy w sklepach, niestety większość jednouchwytnych baterii które widziałam prędzej czy później ulegały awarią;|
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Co ma wpływ na jakość baterii jednouchwytowych?

Post autor: Monikka80 »

Ja mam jednouchwytową armaturę Kludi - baardzo solidną. Lepiej kupić droższy sprzęt, wtedy wytrzyma dużo dłużej. Ja swój egzemplarz kupowałam w hurtowni J-P Instalacje <admin zaleca lekturę regulaminu. > a ceny hurtowe tych lepszych baterii są tam już zupełnie znośne.
Awatar użytkownika
papi33
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 3:58 pm

Re: Co ma wpływ na jakość baterii jednouchwytowych?

Post autor: papi33 »

Marka, cena i rekomendacje. Też się nie znam za bardzo ale to chyba 3 najwazniejsze rzeczy
Na szczycie, zawsze znajdzie się miejsce
kasiaradymno
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 29, 2016 9:48 am
Kontaktowanie:

Re: Co ma wpływ na jakość baterii jednouchwytowych?

Post autor: kasiaradymno »

Witam cena materiał powinna byc stal nierdzewna a nie nikiel i maka najlepiej Groshe czy inne znane jednak za jakością idzie cena


admin: czytamy regulamin.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Co ma wpływ na jakość baterii jednouchwytowych?

Post autor: Anita12 »

Myślę, że chcąc kupić coś dobrej jakości, trzeba poświęcić chwilę na przejrzenie różnych opcji i ich porównanie.
Tutaj budujeszpl/wiadomosc/deante-peonia-artykuly-sanitarne-do-lazienki/921/ piszą trochę na temat tego rodzaju akcesoriów.
To jednak jest coś, co będzie dość intensywnie używane w domu każdego dnia.
Lepiej, żeby było wytrzymałe i solidne.
ODPOWIEDZ