Lubicie zwierzęta?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: Brodacz876 »

kangurka pisze:Niestety zbyt często ma to miejsce, a ludzie, którzy dopuścili się przemocy wobec zwierząt czują się bezkarni, bo rzadko kończy się to jednak więzieniem niestety.
Zwierze niestety nie poda nas do sądu, ani nie będzie w stanie zeznawać. A za zwierze powinniśmy odpowiadać tak samo jak za człowieka :)
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: kalioppe »

Ja uwielbiam!
Nie wyobrażam sobie swojego domu bez psa czy kota. Zawsze jakiś zwierzak z nami mieszkał.
Lubię koszulki z motywami zwierzęcymi, kapcie mam w kształcie świnek, a moja ulubiona gra to: http://dogry.pl/wiejskie-zycie . Nic więcej chyba nie musze dodawać, heh ;)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: kangurka »

Zwierzaki wolę oczywiście na żywo, ale na koszulkach też prezentują się całkiem fajnie :). Mam kilka bluzek z psiakami i kotami i chętnie w nich chodzę :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: designerka »

A ja raczej nie noszę ubrań ze zwierzęcymi motywami. Za to żywe zwierzęta kocham nad życie. Nie wyobrażam sobie domu bez jakiegoś czworonoga, czy chociażby gryzonia.
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: Thea33 »

kalioppe pisze:Nie wspominam już nawet o nowej zabawce co tydzień, czy robieniu im miejsca w łożku ;)
Hahahha, rozśmieszyło mnie to, ponieważ mam dokładnie takie samo podejście do mojej kotki :) Kiedy tylko mogę, funduję jej nowe zabawki, które ta bezwzględnie "likwiduje" dość szybko podczas zabawy :)

Ostatni nabytek: http://www.krainapupila.pl/2644,mysz-dla-kota.html wytrzymuje, o dziwo!, znacznie dłużej, niż pozostałe. Być może dlatego, że to porządny filc i mysz nie daje się w związku z tym tak łatwo unicestwić, a może dlatego, że poszliśmy za radą z opisu produktu w sklepie i kotu mogłoby jej brakować ;)
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: Zbig55 »

jasne, szczególnie psy, owczarki niemieckie i belgijskie. Wybrane nie bez przyczyny do służby człowiekowi.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mój kociak właśnie śpi po całym dniu harcowania, więc tak - lubię zwierzęta. Inaczej bym już go dawno wyrzuciła za te wszystkie zadrapania na moim ciele i meblach ;).
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: artystka »

Pewnie, że lubię, choć aktualnie żadnego nie posiadam z różnych względów;) Najbardziej lubię psy! A gdzie kupujecie karmy i różne akcesoria dla swoich pupilków? Czy korzystacie z zoologicznych sklepów internetowych, tj. http://www.e-pazur.com/?
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: kangurka »

Ja też uwielbiam psy i właśnie jeden pałęta mi się pod nogami :). Nie wyobrażam sobie życia bez tego małego sierściucha :)
Debora
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw mar 11, 2021 4:40 pm

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: Debora »

Jazda konna to moja pasja. Ostatnio przekonałam się jak ważny jest każdy element stroju dojazdy konnej. Otóż zapomniałam zabrać ze sobą swoich podkolanówek. Miałam zwykłe, krótki skarpety, ponieważ nikt nie miał mi jak pożyczyć. Od tamtego czasu zamówiłam kilkanaście par i zawsze jeżdżą ze mną w samochodzie. Wszystkie z strony znajdującej się pod tym linkiem- podkolanówki jeździeckie. Nidy nie wiadomo, kiedy najdzie mnie na jazdę konna.

<admin zachęca do czytania regulaminu lub spojrzenia wyżej, na podświetlone na czerwone pole>
ODPOWIEDZ