Lubicie zwierzęta?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: Martis04 »

Bardzo lubię zwierzęta, ale mój tryb życia powoduje, że nie mogę mieć żadnego, bo obawiam się, że nie poświęcałbym mu wystarczająco czasu.
Pan Strach
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: alenka »

no pewnie, ze tak :) aktualnie mam 2 psy i kota :) moim zdaniem najważniejszym obowiązkiem właściciela jest to by zapewnić zwierzakom dostęp do opieki weterynaryjnej na wysokim poziomie. Ja mieszkam w Krakowie i tu jeździmy do Arki na ulicy Chłopskiej 2A. Świetni specjaliści, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, szpital.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: foxi11 »

Także uwielbiamy zwierzęta i mamy w domu dwie suki. Uwielbiamy ich towarzystwo a one odwzajemniają swoje uczucia. Porządna opieka weterynaryjna to także ważna sprawa. Pamiętajmy też by mieć swój sklep, gdzie zaopatrywać się będziemy w niezbędne akcesoria i karmę. W naszym przypadku to sklep Maxi zoo Franowo - dobrze zaopatrzony ,z dobrą obsługą.
Violuśka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:46 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: Violuśka »

Oczywiście ,że lubimy zwierzęta. W dzisiejszych czasach , prawie w każdym domu są jakieś zwierzaki, a to rybki, pies, kot czy świnka morska. Znam też osoby, które zakochały się w koniach. Także dzieci znajomych bardzo lubią konie i chyba znają wszystkie filmy o koniach .Mnie powiem szczerze przychodzi na myśl tylko polski film Karino ale oni znają ich zdecydowanie więcej.
Malinowa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:34 pm

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: Malinowa »

Ja uwielbiam,niestety mam alergię dość zaawansowaną i nie mogę ich mieć. Bardzo nad tym ubolewam.
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: sokolowski »

Malinowa pisze: pt lip 22, 2022 1:17 pm Ja uwielbiam,niestety mam alergię dość zaawansowaną i nie mogę ich mieć. Bardzo nad tym ubolewam.
Ale wiesz, że są odmiany np. psów, które nie mają siersci a mają włosy jak człowiek? A przecież na włosy nie jesteś uczulona ;) Więc możesz miec zwierzaka nawet przy uczuleniu. Tylko to trzeba zrobić z głową. Coś o tym wiem. Sam mam i psa i alergię, wiec wybór padł na Yorka, który ma własnie włos. Bodajże Maltańczyki jeszcze maja włos. I kilka innych ras. Psiak to fajna odskocznia. Czasami wkurza a czasami pociesza. Warto mieć. Dbać. Oczywiście spory obowiązek na nas, regularne wizyty u vet, fryzjer, odpowiednia karma (u nas najlepiej sie sprawdza Empire), ale warto.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: duser »

Jak najbardziej, ja kocham. I dbam również o mojego psa najlepiej jak tylko mogę. Dlatego polecam wam suplementy z olejami CBD, szczególnie dobra jest linia Wholesome oraz linia Xatival firmy Hempets. Bardzo pozytywnie takie produkty wpływają na zdrowie piesków.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: asieczek »

ogólnie zwierzaki są super, ja oprocz kotów mam teraz zajawkę na akwaria - czytałam tu https://zdrowe-zwierze.pl/zakladanie-ak ... to-zabrac/ jak to ogarnąć, budzet jest, miejsce jest tylko teraz zrealizować plan :)
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Lubicie zwierzęta?

Post autor: kapitalna »

Przecież że zwierzęta są ukochaną częścią naszego życia! ,Oczywiście ich zdrowie i dobre samopoczucie są ważne. Możemy o nie dbać poprzez dobre odżywianie, zabawy oraz opiekę zdrowotną. Olej CBD Hempets jest doskonałym dodatkowym suplementem wspierającym zdrowie zwierząt domowych. Jest to naturalny, niepsychoaktywny produkt, który może zapewnić wiele korzyści. Marka ta współpracuje z Stowarzyszeniem Behawiorystów i Trenerów COAPE więc można na niej polegać
ODPOWIEDZ