Biurko - drewniane czy metal?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: Zuzzanna »

Ja lubię klimaty loftowe, połączenie drewna, szkła i stali, mam sporo tego typu mebli w domu i to jest po prostu mój styl, nowoczesny i ciekawy. Fajne biurko znalazłam sobie online w ARTVINYL-POL, zobaczcie https://alucube.pl/gotowe-wyroby/biurka ... u-loftowym Jest solidne i funkcjonalne, dobrze mi służy. Dodam, że firma oferuje modułowe rozwiązanie z profili aluminiowych ALU CUBE, dzięki temu za pomocą kreatora na ich stronie internetowej możecie sobie zaprojektować mebel. Podajecie wymiary, sposób mocowania czy np. wypełnienie poszczególnych półek, dostajecie wizualizację 3d i wycenę, mega to wygodna opcja, ja w ten sposób zaprojektowałam sobie u nich regał.
Pan Strach
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: Martis04 »

Dla mnie drewno ma wyjątkowy klimat i choć industrialne biurka też na pewno mogą wyglądać ciekawie, to ja wybieram drewniane.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: alenka »

a co powiedziecie na połączenie metalu z drewnem ? sama mam takie biurko i prezentuje się super :) jest nie tylko designerskie ale też bardzo praktyczne i funkcjonalne. Ja zdecydowałam się na zakup takiego, robionego pod wymiar i na zamówienie u producenta George Azzar :) polecam, solidna jakość, terminowa dostawa a do tego jeszcze 100 lat gwarancji.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: foxi11 »

Martis04 pisze: wt gru 07, 2021 4:39 pm Dla mnie drewno ma wyjątkowy klimat i choć industrialne biurka też na pewno mogą wyglądać ciekawie, to ja wybieram drewniane.
Zgadzam się z przedmówcą.Jak dla mnie, do takich celów to tylko i wyłącznie drewno. Drewno ma swoje, naturalne ciepło.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: Gemma »

Jak dla mnie jednak najlepsze jest drewniane, choć wiem, że sporo osób przekonuje się na przykład do stali.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Biurko - drewniane czy metal?

Post autor: Fifi34 »

Drewniane. Ale nie byle jakie - bo niestety i takie są na rynku. Jeśli zależy ci na jakości i designie postaw na drewniane biurka Oakywood. Zerknij tutaj https://oakywood.shop/pl-pl/collections/wooden-desks - są naprawdę wyjątkowe. Dbają o każdy detal, można je personalizować. Wszystkie zachowują najwyższe standardy ergonomii.
ODPOWIEDZ