Gadżety uprzyjemniające pracę

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: Martis04 »

Jeśli chodzi o siedzenie przy biurku przez kilka godzin dziennie, to na pewno trzeba zadbać o kręgosłup i ciekawym gadżetem jest taka poduszka, którą opisuje artykuł http://mildis.pl/w-czym-pomoze-poduszka ... rzy-biurku . Niewłaściwa postawa podczas pracy przy biurku może bardzo negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie, dlatego warto o tym pomyśleć.
Pan Strach
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: Jolanta »

Zależy kto gdzie pracuje, mi pomaga spiner się odstresować i oderwać się od ekranu komputera. Polecam wszystkim pracującym w biurze ;)
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: alenka »

Myślę, ze warto też wspomnieć o narzędziach, które przede wszystkim tą nasza codzienną pracę usprawniają. Niewątpliwie warto wspomnieć o internecie. Ja pracuje zdalnie z domu i nie byłabym w stanie wykonywać swoich zadań gdyby nie stabilne łącze. Mieszkam w Białymstoku i tu korzystam z oferty dostawcy Elpos http://elpos.net/. solidna i uczciwa firma, bardzo pomocna obsługa klienta, szybka aktywacja usług i rozsądne ceny.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: kalinka »

Może tablet? Ja uważam, że jest to całkiem praktyczne urządzenie. Tutaj możecie zamówić także poleasingowe tablety: https://at-outlet.pl/tablety . Zdecydowanie warto rzucić okiem.
bonita
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 7:57 pm

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: bonita »

Ja bardziej lubię pracować na laptopie. Tablet zwykle służy mi do rysowania lub projektowania.
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Gadżety uprzyjemniające pracę

Post autor: Karmina »

Ja jestem fanką zamawiania w Internecie. Jak wiem, że coś jest super. Poza tym jest to dla mnie wygodniejsze. Od siebie polecam:
Fiskarsa - noże oraz sito - podobno nawet w MediaMarkt można trafić.
Foodsaver to raczej Internet, choć też zerknęłabym w MediaMarkt. To samo z wolnowarem, na 100% są crockpot w tego typu sklepach.
Aeropress
Le Creuset
No i polecam sklep Technica.

W sklepie można kupić dobrej jakośći akcesoria kuchenne użytkowane w profesjonalnych kuchniach. Ale które mogą byc równie dobrze użytkowane w kuchniach domowych :)
ODPOWIEDZ