Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Post autor: Aleksandra »

Jakie oparcie powinien mieć fotel obrotowy przy biurku ?
Lepsza będzie skóra czy oparcie z przepuszczalnej siatki?
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Post autor: Pumpilka »

W sumie i takie i takie oparcie ma swoje plusy i minusy:
:arrow: siatka jest super przewiewna latem i sie nie pocisz, za to zimą może "wiać po plecach" jak pomieszczenie słabo ogrzewane
:arrow: skóra czy ekoskóra jest nieco chłodna, za to fantastycznie sie w nią "zapada", i daje plecom duży komfort

Ja siedzę obecnie na fotelu z siatki, ale kto wie czy przy wymianie nie zdecyduję się na skórę, bo w sklepach sporo ekstra modeli jest, tak wizualnie
No i zawsze to dla ciała pracującego za biurkiem jakaś odmiana:)
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Post autor: todayistonight »

Nawet biorąc pod uwagę możliwy dyskomfort latem, wybieram zdecydowanie skórę, siatka jest moim zdaniem po prostu niewygodna.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Post autor: Zbig55 »

I łatwo uszkodzić siatkę, sam mam taki fotel i niestety jest juz uszkodzony po 2 miesiącach użytkowania. :|
Malinowa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:34 pm

Re: Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Post autor: Malinowa »

Chyba siateczka jest mniej wytrzymała i trudniejsza w utrzymaniu jej w czystości,postawiłabym na oparcie kryte.
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Post autor: srubka »

a moze cos takiego https://www.elampy.pl/fotele-gamingowe/ ... 0729h.html uwazam, ze cena super i idealnie nadaje sie do pracy biurowej
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Post autor: foxi11 »

Podstawa to wygodny fotel. Uważam też ,że zdecydowanie lepsze są fotele z siatki, są bardzo przewiewne.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Post autor: duser »

Co do foteli do biura to ja bym wam tą https://www.gama-sklep.com.pl/category/ ... iura-45456 ofertę poleciła bo jednak tam mają duży wybór i ceny są trakcyjne. Moja siostra niedawno od nich zamawiała fotel i jest z jego wygody zadowolona, chwaliła.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Fotel obrotowy , skóra czy siatka?

Post autor: AlaKawa »

A może coś zupełnie innego :) Zresztą osobiście uważam, że w przypadku pracy przy biurku, genialnie sprawdzą się fotele gamingowe z DXRacer . Przede wszystkim bowiem dostępne tutaj produkty cechują się najwyższą jakością wykonania, niebanalną stylistyką i niewątpliwie ich zakup będzie świetną inwestycją na długie lata.
ODPOWIEDZ