Dekoracje drewniane

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Dekoracje drewniane

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Dekoracje drewniane do domu - jakie wybrać, co jest fajne, a co już wyszło z mody?
Tu możecie pisać o różnych ciekawych dekoracjach z drewna, które zdarzyło Wam sie mieć w domu!
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Dorota40 »

A drewno w ogóle wychodzi z mody?
Nie wydaje mi się... co do dekoracji w drewnie, to myśmy własne ostatnio przerabiali - żeby było trochę bardziej romantycznie. Trochę inspiracji podsunął serwis prezent walentynki - obrazki mają ciekawe i zgapialiśmy na bezczela, a tak poza tym to drewno + czerwony kolor albo bordo wstawki na nim to się ekstra prezentuje - polecam takie domowe przeróbki.
Od razu chata inaczej wygląda.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Anita12 »

Dokładnie - drewno nigdy nie jest passe! Z takich delikatnych akcentów to przypadły mi do gustu takie klamry do zasłon wykonane właśnie z drewna. Świetnym motywem są też wszelkie wariacje z drewnem, np. udające prawdziwe drzewo w wielkim wazonie.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: kangurka »

Z takich drewnianych akcesoriów bardzo podobają mi się między innymi chlebaki ozdobione techniką decoupage'u. Coś takiego jak tutaj. Myślę, że potrafią nadać kuchni naprawdę fajny klimat.
Monaki
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:16 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Monaki »

Kiedyś były popularne całe wnętrza w drewnie. Pamiętam ściany obłożone boazerią. :) Ma to swój klimat. Bardzo podobają mi się drewniane zabawki, podłogi i dodatkli typu gazetnik. Mam też ładny wazon z drewna i żaluzje drewniane. Bardzo lubię wnętrza stylizowane na organiczne. :))
brenda
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 16, 2013 9:35 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: brenda »

Monaki pisze:Kiedyś były popularne całe wnętrza w drewnie. Pamiętam ściany obłożone boazerią. :) Ma to swój klimat. Bardzo podobają mi się drewniane zabawki, podłogi i dodatkli typu gazetnik. Mam też ładny wazon z drewna i żaluzje drewniane. Bardzo lubię wnętrza stylizowane na organiczne. :))

Oj, boazerie w ogóle mi się nie podobały, ale pamiętam, jakie to kiedyś było modne :)
Ale z drewna, to na pewno drewniane podłogi - takie są zdecydowanie najładniejsze w pokojach. Poza tym, drewniane meble w salonie obowiązkowo. Co do dodatków - fakt, gazetnik jest ok, sama mam.
Ostatnie zaczęłam próbować z decoupagem, więc kupiłam kilka drewnianych szkatułek itp. Bardzo podobają mi się już nawet w stanie surowym. Na pewno wylądują na półkach, wypełnione drobnostkami, które obecnie jeszcze pałętają się luzem. Są fajne na biżuterię (takie z przegródkami), może na jakieś małe zabawki dla dzieci, na listy i papeterię (wiem, że to przestarzałe, ale ja jeszcze pisuje listy), większe pudełko będzie na dokumenty.

Pudełka do decoupagu są same w sobie bardzo fajne i ładnie pachną drewnem, a do tego są tanie :)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Mi najbardziej podobają się wnętrza rustykalne - są bardzo przytulne i świetnie budują atmosferę domowego ogniska.
Najlepiej prezentują się meble z litego drewna z rzeźbionymi frontami, jednak to już bardzo drogie rozwiązanie.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: mallory »

a ja uwielbiam drewniane dekoracje, w ogóle styl skandynawski, który nawiązuje do natury. lubię zwłaszcza marki bloomingville, house doctor, nordal, madame stoltz. w ikei też czasem można znaleźć coś fajnego :-)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: kangurka »

Ja zrobiłabym sobie pewnie krzywdę takim rębakiem, ale podziwiam osoby, które są w stanie wykonać własnoręcznie różne ciekawe ozdoby.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Dekoracje drewniane

Post autor: Martis04 »

Takie ozdoby są teraz hitem ;) Mi się bardzo podobają ale nie potrafiłaby takich wykonać, a szkoda :(
ODPOWIEDZ