Prezent na 50tkę dla taty

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: aleksissa »

mój najbardziej się cieszy z prezentów uzytecznych, jak jest jakaś okazja to własnie takich szukam. Ostatni prezent jaki ode mnie dostał to była maszynka do włosów Babyliss X-metal. Sporo poczytałam o tym sprzęcie. Z relacji taty wiem, że jest zadowolony z tego urządzenia, regularnei go używa
Pan Strach
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: dzoana »

Może płyta winylowa? Oczywiście tylko w przypadku jeśli tata dysponuje gramofonem. Na stronie https://tantis.pl/plyty-winylowe-c5778 możesz zamówić takie płyty. Wybór jest bardzo duży i na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: Martis04 »

Jeśli tata lubi majsterkować, to może jakiś dobry zestaw narzędzi? Z doświadczenia wiem, że dla facetów narzędzia są jak dla kobiet kosmetyki — nigdy nie jest ich za dużo.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: alenka »

wszystko zależy od tego o czym marzy Twój tata :) mój zapragnął zrobić sobie pierwszy tatuaż i z okazji 45 urodzin dostał od nas voucher do studia Jah Love Tattoo w Warszawie. Sama też do nich chodzę od dawna i polecam - utalentowani tatuatorzy, świetny klimat, dogodna lokalizacja w centrum miasta.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: designerka »

To bardzo ważne urodziny. Symboliczne. Tak więc sama nie wiem, co będzie najlepszym wyborem. Może coś z grawerunkiem?
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: kapitalna »

Jeśli nie ma się konkretnego pomysł na prezent o zawsze można podarować książkę do czytania. To jest rzecz która sprawdzi się na każdą okazję. Wystarczy znaleźć dobry tytuł :) a pełno ciekawych książek jest na stronie https://www.bee.pl/13637-romanse-ksiazk ... omantyczne
marakana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:55 am

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: marakana »

aleksissa pisze: pn lut 07, 2022 11:58 am mój najbardziej się cieszy z prezentów uzytecznych, jak jest jakaś okazja to własnie takich szukam. Ostatni prezent jaki ode mnie dostał to była maszynka do włosów Babyliss X-metal. Sporo poczytałam o tym sprzęcie. Z relacji taty wiem, że jest zadowolony z tego urządzenia, regularnei go używa
właśnie szukam jakiegoś dobrego prezentu dla teścia i myslałam o tej maszynce, Babyliss ma wysokiej jakości urządzenia, bo sama ma suszarkę. Maszynka wizualnie m się podoba i ma długo działać na jednym ładowaniu
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: designerka »

Moim zdaniem to dobry pomysł na prezent. Na pewno się ucieszy. Pod warunkiem że lubi takie nowinko. Panowie czasami mają swoje przyzwyczajenia i trudno im się "przestawić".
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: arnika »

Jeśli ma to być prezent dla faceta to zdecydowanie coś, co ma związek z motoryzacją. Na przykład przejażdżka sportowym autem po torze wyścigowym. Taką możliwość znajdziecie w Devil-Cars - to między innymi jazda Ferrari F430 po torze w Poznaniu Głównym: https://devil-cars.pl/jazda/ferrari-f430/poznan-glowny .
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Prezent na 50tkę dla taty

Post autor: Fifi34 »

Skoro to 50. urodziny, to warto kupić coś wyjątkowego. Na pewno tata doceni przejażdżkę na torze wyścigowym, zwłaszcza luksusowym samochodem. Wiele dobrego słyszałam o torze w Modlinie. Tutaj możecie o tym poczytać https://autonator.pl/tor/warszawa-modlin . Można kupić voucher na jazdę m.in. bmw, mercedesem, fordem mustangiem i inną luksusową marką. Tor w Modlinie zapewnia wiele wrażeń, bo jest sporo zakrętów i odcinków prostych, na których można się rozpędzić.
ODPOWIEDZ