Do czego służy Wam internet?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: Majeczkaa »

Dla mnie Internet jest głównie źródłem informacji i rozrywki, dzieciom służy przede wszystkim do nauki, a żona oczywiście namiętnie robi zakupy online. W domu razem gramy i oglądamy filmy, także transfer się zużywa w błyskawicznym tempie. Wpadłem ostatnio na taki artykuł: https://www.provident.pl/blog/ulga-na-internet i przyznam, że wcześniej nawet nie wiedziałem o takiej opcji. Od przyszłego roku planuję zmienić dostawcę, także na pewno skorzystam z takiej ulgi. A jak to wygląda u Was, odlicza ktoś Internet od podatku?
Pan Strach
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: malwa »

U mnie to różnie bywa, czasem internet służy mi do pracy innym razem do oglądania w necie filmów i ogólnie dla rozrywki. Szukam aktualnie jakiegoś lepszego rozwiązania bo mam mobilny i słyszałam że inea ma godną uwagi propozycję światłowodu bez limitu
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: scesny »

W domu światłowód to tak, ale przecież często używamy go też w trasie, czy gdzieś będąc po prostu na zakupach. Wtedy przydaje się szybkjio i stabilny internet. Nawet 5G. Można z plusa, ale cenowo lepiej wypada od Otvartej, a to te same nadajniki i ta sama sieć.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: asieczek »

jeśli macie alergię na bmk to trzeba to sprawdzic bo stąd mogą być ciągłe problemy jelitowe w waszym życiu - ja tak miałam i odkąd odstawiłam mleko krowie czuję się o niebo lepiej.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: duser »

Myślę, że aktualnie każdy korzysta z internetu, wiele osób nawet pracuje wyłącznie zdanie. Czasy się zmieniły. Dostęp do szybkiego Internetu to podstawa. W związku z tym, że życie staje się coraz bardziej mobilne, warto też postawić na mobilny internet np od https://otvarta.pl/internet-mobilny-5g . Mobilny internet nie wymaga instalacji kabli ani innego sprzętu infrastrukturalnego. Wystarczy, że masz odpowiednie urządzenie (np. smartfon, tablet), aby być online. Z takiego Internetu można korzystać wszędzie, gdzie jest zasięg.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: foxi11 »

Internet to źródło informacji , z którego powinniśmy koniecznie wszyscy korzystać. W internecie można tez oczywiście robić zakupy.Jeśli mówimy o dość popularnych rzeczach do kupienia, to można je w zasadzie wszędzie dostać.Są jednak czasami rzeczy, których poszukujemy i ciężko nam je znaleźć w sklepach stacjonarnych.Na przykład rzęs mink - https://kbarth.pl/pol_m_Stylizacja-Rzes ... k-151.html , które znalazłam właśnie w internecie. Jeśli lubicie takie stylizację to serdecznie wam polecam te rzęsy.
ODPOWIEDZ