Do czego służy Wam internet?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: Martis04 »

W tej chwili mam wrażenie, że internet służy do wszystkiego... Kontaktujemy się przez niego z bliskimi, pracujemy, oglądamy filmy, robimy zakupy... Można by tak długo wymieniać.
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: designerka »

U mnie to samo. Internet służy właściwie do wszystkiego. od rozrywki po robienie zakupów. to duża wygoda i spora oszczędność.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: malwa »

Teraz dużo pracuję zdalnie a więc najszybszy internet w polsce bardzo mi się przydaje, ułatwia mi pracę i powoduje że nie musze się denerwować takimi sprawami jak stabilne czy odpowiednio szybkie łącze
Anita
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: Anita »

Kiedyś mało korzystałam z internetu w domu zaledwie do płacenia rachunków czy jakiś zakupów. W dobie pandemii bardzo się to zmieniło i dobre oraz szybsze łącze zaczęło się bardzo liczyć. Na początku podpisałam umowę z Elpos i jestem z ich jakości łącza bardzo zadowolona.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: alenka »

Od wielu miesięcy pracuję zdalnie więc internet wykorzystuje przede wszystkim do pracy :) wiadomo, że w wolnym czasie też chętnie obejrzę jakiś serial czy film online. Jeśli chodzi o sprawdzonych dostawców to jestem zwolenniczką korzystania z oferty tych działających lokalnie. I tak w Białymstoku bez dwóch zdań polecam ELPOS :) Szeroka oferta, niewygórowane ceny, szybka aktywacja usług.
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: aleksissa »

cieszę się, że są teraz platformy VOD gdzie możńa oglądać seriale i filmy, sama lubię wszelkie serie kryminalne, bardzo mi się podobała Chyłka https://player.pl/seriale-online/chylka-odcinki,15976 każdy odcinek to była spora dawka emocji :D
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: kapitalna »

Oprócz pracy to przeglądam różnego rodzaju sklepy w poszukiwaniu tanich produktów których nie dostane u siebie w mieście. Sklepy typuhttps://www.bee.pl/diet-food-makaron-konjac-spa ... 48003.html mają nie dość że świetne ceny to i produkty niedostępne w innych miejscach. W dzisiejszych czasach by mieć pełną lodówkę jedzenia nie trzeba już wychodzić z domu :)
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: emanea »

alenka pisze: wt gru 14, 2021 10:34 am Od wielu miesięcy pracuję zdalnie więc internet wykorzystuje przede wszystkim do pracy :) wiadomo, że w wolnym czasie też chętnie obejrzę jakiś serial czy film online. Jeśli chodzi o sprawdzonych dostawców to jestem zwolenniczką korzystania z oferty tych działających lokalnie. I tak w Białymstoku bez dwóch zdań polecam ELPOS :) Szeroka oferta, niewygórowane ceny, szybka aktywacja usług.
mogę się jedynie podpisać pod tym co napisałaś. Elpos to jeden z lepszych dostawców usług jeśli chodzi o Białystok. tu macie namiar na ich pełną ofertę http://elpos.net/. ja mam pakiet internet + tv, jestem ic klientką od ponad roku i nie planuje żadnych zmian w tym zakresie w najbliższym czasie.
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: sokolowski »

Internet mozna używać do wszystkiego i wszedzie. Byle miec go w telefonie. Teraz każdy ma przecież smartfona. No prawie ;) Do tego dobry operator, np. Otvarta, duzy pakiet internetu w dobrej cenie i można sobie używać wszedzie.
k4sia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:23 pm

Re: Do czego służy Wam internet?

Post autor: k4sia »

emanea pisze: wt lut 22, 2022 12:38 pm
alenka pisze: wt gru 14, 2021 10:34 am Od wielu miesięcy pracuję zdalnie więc internet wykorzystuje przede wszystkim do pracy :) wiadomo, że w wolnym czasie też chętnie obejrzę jakiś serial czy film online. Jeśli chodzi o sprawdzonych dostawców to jestem zwolenniczką korzystania z oferty tych działających lokalnie. I tak w Białymstoku bez dwóch zdań polecam ELPOS :) Szeroka oferta, niewygórowane ceny, szybka aktywacja usług.
mogę się jedynie podpisać pod tym co napisałaś. Elpos to jeden z lepszych dostawców usług jeśli chodzi o Białystok. tu macie namiar na ich pełną ofertę http://elpos.net/. ja mam pakiet internet + tv, jestem ic klientką od ponad roku i nie planuje żadnych zmian w tym zakresie w najbliższym czasie.
Dokładnie tak. Elpos ma całkiem fajną ofertę i na światłowód i na samą kablówkę. A światłowód to jedno z najlepszych rozwiązań, jeżeli chodzi o internet do domu.
ODPOWIEDZ