Czajnik z filtrem wody

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Czajnik z filtrem wody

Post autor: boom99 »

Poszukuję jakiegoś czajnika do gotowania wody, który od razu miałby wmontowany filtr do wody i oczyszczał ją/ filtrował już na etapie gotowania.
Gdzie szukać?
Pan Strach
Ola30N
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm

Re: Czajnik z filtrem wody

Post autor: Ola30N »

yyy no to chyba w wyszukiwarce najlepiej - jak wpiszesz dzabnki z filtrem czy coś w tym stylu to na pewno cała lista ci wyskoczy ...
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Czajnik z filtrem wody

Post autor: AlaKawa »

Taki czajnik to na pewno bardzo fajna sprawa. Niemniej jednak sama chętnie skorzystałabym z takiej opcji jak klasyczny filtr do wody. Nawet udało mi się natrafić na produkty tego rodzaju, przeglądając ofertę w sklepie sklep.technica.pl/filtry-do-wody i powiem Wam szczerze, że chyba zdecyduję się na zakup.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Czajnik z filtrem wody

Post autor: malwa »

Coraz więcej osób decyduje się na dostawy wody do domu i firm darnatury.pl, jak masz kiepską wodę w kranie to najprostsze i chyba najtańsze rozwiązanie
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Czajnik z filtrem wody

Post autor: zaderka »

a ja mam akurat bardzo dobrą warszawską kranówkę i nie muszę szukać jakiś specjalnych urządzeń, kupuję wodę w butelkach tylko kiedy jestem poza domem a teraz czytałam że mają w mieście postać też poidełka, fajny pomysł moim zdaniem, nie trzeba będzie nosić wody ze sobą na spacer itp
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Czajnik z filtrem wody

Post autor: kapitalna »

Czy wiesz, że lampa uv do wody to skuteczny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa Twojej rodzinie? Lampy UV ciężko pracują, aby wyeliminować szkodliwe bakterie i zanieczyszczenia w wodzie, dając ci spokój ducha, że twoja woda jest wolna od wszelkich potencjalnych zagrożeń.
ODPOWIEDZ