Jak promować bloga meblowego?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Jak promować bloga meblowego?

Post autor: Pumpilka »

Jak promować bloga meblowego albo stronę sprzedającą meble w zalewie konkurencji?
Może macie jakieś pomysły na samodzielne promowanie czy coś?
Pan Strach
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Jak promować bloga meblowego?

Post autor: boom99 »

Uh, faktycznie konkurencja gigant... moze zainwestuj w reklamy google adwords?
Wydaje mi się najskuteczniejsze
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Jak promować bloga meblowego?

Post autor: Aleksandra »

Reklamy adwords są bardzo skuteczne, o ile umie sie je dobrze stworzyć - bo to wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Teoretycznie wszystko jest w panelu googli wyjaśnione, ale w praktyce to bywa ciężko, żeby wygenerować i dobre słowa, i ruch i jakies konwersje. Wg mnie zanim się bloger do czegos takiego sam zabierze, to powinien sobie zrobić szkolenie (kursy z netu, albo jeszcze lepiej np w 4peoplepl/ - to jest certyfikowany partner google, wiec lepszej nauki sie nie znajdzie).
No i poza tym pisanie na forach z adresem swojego bloga to też może być fajna opcja promocji strony.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jak promować bloga meblowego?

Post autor: siedemosiemdwa »

W przypadku bloga bardzo ważne jest promowanie. Warto także zadbać o obecność na portalach społecznościowych, ponieważ użytkownicy internetu traktują je teraz jako wygodniejsza forma kanały RSS.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak promować bloga meblowego?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem jeśli mamy poważne zamiary względem tego bloga, to warto pomyśleć o tym, by kształtem przypominał witrynę internetową. Dzięki temu będzie bardziej przyjazny dla użytkowników Internetu. Zajmuje się tworzeniem stron www firma Bizzit. Są gwarancją sukcesu o czym świadczą liczne rekomendacje na ich stronie. Jestem pewna, że sprawią, że Twój blog będzie chętnie odwiedzany. Zerknij na ich ofertę, a sama się przekonasz, co możesz zyskać.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Jak promować bloga meblowego?

Post autor: Kaska32 »

Możesz pisać o tym na forach meblowych, dając porady o tym jak wybieraĆ meble, dodatki, jak je ustawiać w pomieszczeniu. Co myślisz?
ODPOWIEDZ