Deweloper z Wrocławia - który?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: Aleksandra »

Który deweloper z Wrocławia, ma taką renomę, że można u niego spokojnie kupić mieszkanie?
Siedzę na poleconych mi tu wcześniej targach :arrow: TargiMieszkaniowe.net i tak bardzo chcę u kogoś super wiarygodnego kupić, żeby potem nie wyskoczyły hocki jak się u pani Jaworowicz ogląda, ze deweloper nawiał czy coś - podpowiecie?
Pan Strach
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: Majeczkaa »

Sprawdz sobie ofertę tego dewelopera https://vantage-sa.pl/ . Ma sporo inwestycji we Wrocławiu i bez problemu znajdziesz mieszkanie, które będzie Ci odpowiadało standardem, lokalizacją. Polecam Ci szczególnie mieszkania w Śródmieściu, bo będziesz miała niedaleko do rynku. Osiedle jest bardzo nowoczesne, zadbane i dobrze skomunikowane. Już teraz na terenie osiedla znajduje się sklep spożywczy, piekarnia, pizzeria a także przedszkole, dentysta. Ceny mieszkań nie są wygórowane a powiedziałabym nawet, że bardzo przystępne. Deweloper z tego co się orientuje ma same dobre opinie więc na pewno warto. Zresztą sama kupiłam od nich mieszkanie i jestem zadowolona.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: designerka »

A deweloper PCG? Co myślicie? Ma swoje inwestycje w dzielnicy Krzyki. Zobaczcie: http://pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw ... 7-9?t=opis. Dobra lokalizacja, układ pomieszczeń i łatwość dojazdu do centrum to spore zalety. Myślę, że wielu osobom mogą się spodobać.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: AlaKawa »

Dzisiaj na naszym rynku działa tylu deweloperów, że naprawdę możemy przebierać w ofertach. Sama jednak nie czuję się za dobrze w mieszkaniu, dlatego rozważam budowę domu. Działkę już mam, teraz przede mną wybór projektu. Tak sobie pomyślałam, że fajną opcją może okazać się Jedyny z http://www.mgprojekt.com.pl/jedyny . Przede wszystkim jego metraż jest naprawdę duży, a przy tym wizualnie bardzo fajnie się prezentuje. Jak Wam się podoba taka opcja?:)
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: malwa »

Na pewno największy deweloper budujący we Wrocławiu to Atal, widziałam ich osiedle Nowe Miasto Różanka, mają tam świetne rozwiązania architektoniczne i doskonały pomysł na rewitalizację starego zabytkowego młyna który dostanie dzięki niemu drugie życie.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: Arek454 »

W mojej opinii warto również wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez Lokum Deweloper jeśli chodzi o miasto Wrocław i ciekawe oferty deweloperskie. Z resztą myślę, że warto abyście zajrzeli do ich oferty na https://lokum-deweloper.pl/ gdzie znajdziecie konkretne informacje, nowe inwestycje i jednocześnie konkretny cennik. Można umówić się na wizytę i też dokładnie poznać warunki jakie zapewniają. Mam nadzieję, że znajdziecie swoje wymarzone mieszkanko!
Malinowa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:34 pm

Re: Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: Malinowa »

W Wrocławiu na prawdę jest w czym wybierać,współpracowałam z kilkoma z wymienionych tu i każdy okazał się doskonałym , doświadczonym partnerem.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: brutus »

We Wrocławiu działa dużo firm deweloperskich. Mnie ujęły inwestycje: Okresowa kontrola administracyjna. Link usunięty - naruszenie regulaminu. Prosimy nie umieszczać odnośników w każdym kolejnym poście. . Osiedla powstają w pięknych, spokojnych, zielonych lokalizacjach. Zaopatrzone są w całą niezbędną infrastrukturę, a ceny są dużo korzystniejsze od mieszkań znajdujących się w samym centrum.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: kapitalna »

Również uważam, że dużo lepiej kupić mieszkanie z rynku deweloperskiego, niż stawiać na stare blokowiska, które jednak za kilka/kilkanaście lat mogą już nie za dobrze wyglądać. Jeżeli szukacie dobrej oferty dla siebie to mogę polecić Wam żebyście wzięli pod uwagę https://www.osiedla-sogo.pl/smolec .Ciekawa oferta osiedla Przy Lesie, profesjonalne wsparcie obsługi i możliwość złapania naprawdę fajnych okazji cenowych.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Deweloper z Wrocławia - który?

Post autor: duser »

Myślę, że to zależy od twojej sytuacji finansowej. Jeśli miałbyś wziąć kredyt na to mieszkanie, to uważam, że nie. Ja natomiast polecę ci mieszkania pod najem instytucjonalny Okresowa kontrola administracyjna. Link usunięty - naruszenie regulaminu. Prosimy nie umieszczać odnośników w każdym kolejnym poście. , na które nie musisz mieć wkładu własnego, czy brać kredytu.
ODPOWIEDZ