Zakładanie ogrodu - firmy w Krakowie

Wokół roślin w ogrodzie i w domu: doniczki, instalacje, pomysły.
Wszystko to, co sprawia, że rośliny w ogrodzie nabierają "blasku".
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Zakładanie ogrodu - firmy w Krakowie

Post autor: Kawowa »

Chciałabym trocę zmienić swój ogród, bardziej wykorzystać jego potencjał, jednocześnie sama mam słabe pojęcie o tym jak właściwie powinno się prowadzić ogród i jak pielęgnować rośliny.
Możecie podpowiedzieć, które firmy oferują zakładanie ogrodów w Krakowie - tak od a do z?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Zakładanie ogrodu - firmy w Krakowie

Post autor: Anita12 »

Zobacz sobie tą firmę: royalgardenpl/ - oferują właśnie zakładanie ogrodów w Krakowie, ale nie poprzestają tylko i wyłącznie na tym.
Właściwie możesz liczyć na kompleksową pomoc, a więc nie tylko projekt i realizacja, ale też sprawy związane z systemami nawadniania czy później już z regularną pielęgnacją roślin.
Jeśli ktoś nie ma ręki do kwiatów albo po prostu brakuje mu na to czasu, to jest to świetne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Zakładanie ogrodu - firmy w Krakowie

Post autor: kalioppe »

Tylko, że założenie ogrodu to dopiero początek. Później trzeba go pielęgnować, zdajesz sobie z tego sprawę? Jeśli nie masz na to czasu, ani tego nie lubisz, ogranicz się do trawnika.
Ja teraz właśnie zakładam ogród, więc wiem ile pracy to kosztuje. Zaczełam od sprawdzenia pH gleby. Jest zakwaszona i z tego co wyczytałam w necie powinnam zastosować teraz nawóz w typ typie: raf-pol.eu/. Dopiero jak przygotuję glebę zajmę się wybieraniem i sadzeniem roślinek.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Zakładanie ogrodu - firmy w Krakowie

Post autor: Kobite »

A nie prościej będzie uderzyć ze zleceniem na portalu Oferteo? Dział z ogrodem masz tutaj - oferteopl/ogrod-i-rosliny firmy dość aktywnie szukają tam zleceń więc nie ma problemu, żeby w ten sposób jakąś znaleźć. Z tego co wiem w Krakowie jest kilka polecanych firm, ale z punktu widzenia inwestora lepiej jak firma zgłosi się do Was, a nie jak Wy idziecie do niej. Oczywiście jeśli ktoś ma sprawdzoną firmę to nie ma co kombinować tylko można od razu do niej uderzyć.
ODPOWIEDZ