Lustro do przedpokoju

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Lustro do przedpokoju

Post autor: Kawowa »

Jakie lustro wybrać do przedpokoju, żeby jednocześnie spełniało kilka funkcji - optycznie powiększało wnętrze, było pożyteczne (do przeglądania się) i stanowiło dekorację?
Da się połączyć wszystkie te cechy w jednym przedmiocie?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Lustro do przedpokoju

Post autor: Anita12 »

Wydaje mi się, że takie lustro jak opisujesz powinno być dość duże, wisieć na wysokości wzroku (tak, żeby obejmowało całą sylwetkę) i musi mieć jakieś zdobienia.
Zobacz sobie propozycje z Black red White: brw.compl/lustra/ - jest tam parę ciekawych modeli, które wydaje mi się, że będą odpowiadać twoim wymaganiom.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Lustro do przedpokoju

Post autor: siedemosiemdwa »

Najlepiej by było jakbys miała w przedpokoju szafę z przesuwanymi drzwiami - lustrami. Na pewno to optycznie wydłuży przedpokój no i jest bardziej optymalne pod względem miejsce i zagospodarowania przestrzeni.
Michalski
Zaglądacz forumowy
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2016 8:32 am

Re: Lustro do przedpokoju

Post autor: Michalski »

najlepiej jakies duże,żeby się całemu można było przeglądać. U mnie takiego brakuje i jestem na kupnie.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Lustro do przedpokoju

Post autor: Hyorin »

Ja zamówiłam sobie takie lustro w lustrzanej ramie. Bardzo ładnie się prezentuje na tym zdjęciu.
Załączniki
efektowne-lustro-w-lustrzanej-ramie-piotrkow-trybunalski-284507797.jpg
efektowne-lustro-w-lustrzanej-ramie-piotrkow-trybunalski-284507797.jpg (14 KiB) Przejrzano 4974 razy
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Lustro do przedpokoju

Post autor: żiżka »

dobrze jest wybrać lustra na wymiar, wtedy idealnie dopasujecie je do potrzeb. także warto poszukać może jakiegoś dobrego szklarza
Viksa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 8:25 am

Re: Lustro do przedpokoju

Post autor: Viksa »

Szafa z lustrami to strzał w 10, nie mogę bez mojej żyć. Powiększa wnętrze i zawsze wiem jak wyglądam przed wyjściem :)
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Lustro do przedpokoju

Post autor: kowalDobra »

Przedpokój z szafką z lustrem to dobra rzecz - wygodnie możemy się zobaczyć przed wyjściem, a i będziemy mieli wygodne miejsce na trzymanie kurtek i innych rzeczy, których nie potrzebujemy przez cały rok.
ODPOWIEDZ